Altın fiyatları bugün; çeyrek altın fiyatı ve gram altın ne kadar?

24 ekim 2020 tarihindeki altın fiyatlarını izle , Güncel anlık ons ve altın fiyatları video ile son dakika altın ne kadar 22 ayar bilezik, tam, yarım, gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? son dakika altın fiyatları ve bugünkü altın fiyatları ile bugünkü altın piyasası ve bugün çeyrek altın kaç lira ve 1 gram altın kaç para. altın döviz piyasası izle. bugünkü altin fiyatlari . platin ve çeyrek altın fiyatları ne kadar? Gram altın fiyatları ne kadar? 24 Ekim altın yorum, güncel altın fiyatları.

Son dakika haberleri: Altın haftanın son gününde yükselişe geçti!

Dün günü 484 lira seviyesinden tamamlayan 24 ayar külçe altının gram fiyatı haftanın son işlem gününde sabah saatlerinde 484 lira seviyesinden güne başlamasının ardından yeniden yükselişe geçti ve an itibariyle 489 liradan işlem görmeye devam ediyor. Altının fiyatlarındaki değişimi merak eden vatandaşlar güncel fiyatları araştırmaya devam ediyor.

foca ajans,altın fiyatları bugün altın yorumları ile çeyrek altın fiyatı altın piyasası konusundaki youtube videosu . güncel altın ve gram altın fiyatı ile cumhuriyet altını youtube altın gibi sorulara cevaplar. borsa altının gramı 24 ekim altın fiyatları ve yarım altın fiyatı konusu. çeyrek altın ne kadar son dakika altın fiyatları hakkında bigiler . son dakika altın haberleri altın fiyatları – döviz, altın fiyatları gibi konular. gram,altın fiyatları canlı,altın fiyatları izmir,22 ayar altın fiyatları,Cumhuriyet altın fiyatları,çeyrek altın fiyatı güncel

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Dün Merkez Bankası faiz kararının açıklanmasının ardından dolar kurunda kısa süreli yükseliş yaşanmış altının gram fiyatı günü 484 lira seviyesinden tamamladı. İstanbul Kapalıçarşıda 24 ayar külçe altının gram fiyatı an itibariyle 484,73 TL’den işlem görmeye devam ediyor. Kapalıçarşı’da 24 ayar külçe altının gramı dün günü yüzde 0,21 azalışla 484,80 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı’da, dün kapanışta çeyrek altın 785,00 lira, Cumhuriyet altını 3.214,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise bir önceki günkü kapanışa göre yüzde 0,21 düşüşle 484,80 liradan işlem gördü.