Altın fiyatları yükseliyor; Canlı anlık çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar? 26 ekim

26 Ekim 2020 altın fiyatlarında son durum! Altın fiyatları vatandaş ve yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Altın fiyatları yeni haftaya yükselişle başladı.

Güncel piyasalarda gram altının fiyatı 493,33 liradan, çeyrek altın ise 808,09 liradan işlem görüyor. Peki, gram altın, çeyrek altın, cumhuriyet altını fiyatı bugün ne kadar? İşte, 26 Ekim 2020 altın fiyatlarında son durum.

26 Ekim 2020 altın fiyatlarında son durum! Altın fiyatları vatandaş ve yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Altın fiyatları yeni haftaya yükselişle başladı. Güncel piyasalarda gram altının fiyatı 493,33 liradan, çeyrek altın ise 808,09 liradan işlem görüyor. Peki, gram altın, çeyrek altın, cumhuriyet altını fiyatı bugün ne kadar? İşte, 26 Ekim 2020 altın fiyatlarında son durum.

Kapalıçarşı’dan güncel ve canlı altın fiyatları gelmeye devam ediyor. Haftanın ilk işlem gününde, altının nasıl bir yönde seyredeceği yatırımcılar tarafından merak konusu oluyor.

Bilindiği üzere altın fiyatları, pandemi sürecinde ciddi artışlar yaşadı ve Ağustos ayında zirve rakamları gördü. Gram altın ise bugün 486 lira civarında seyrediyor. Özellikle son üç ve dört aydır yüksek olan gram ve çeyrek altın fiyatı, geçtiğimiz aylar içerisinde rekor tazelemişti. Peki, altın fiyatları bugün ne kadar? İşte güncel gram, tam, yarım, 22 ayar bilezik, cumhuriyet, ata ve çeyrek altın fiyatları