Annelerin Kalplerine Dokunuyor

Faber-Castell, Grip 2010 Dolma Kalem serisiyle şıklığı ve ergonomiyi bir arada yaşamayı seven annelerin kalplerine dokunuyor

Tarihin her döneminde yer alan, dünya liderlerinin prestij simgesi olduğu kadar kültür simgesi de olan dolma kalemler, günümüzde de yazma tutkunlarının vazgeçilmesi olmaya devam ediyor.

Her şeyin dijitalleştiği bir dönemde sevdiklerinize kalem hediye etmek, onlara verdiğiniz değeri ifade ediyor. Bu nedenle doğru kalemi seçmek, sevdiklerinizi özel hissettirebilmeniz için oldukça önem taşıyor.

Faber-Castell, Anneler Günü’ne sayılı günler kala, bu özel günde şık ve zarif bir hediye almak isteyenlere Grip 2010 Dolma Kalem serisiyle yardımcı oluyor.

Annelerin zerafetine yakışan benzersiz tasarımı ve modern duruşuyla Grip dolma kalemler, duyguları aktarmanın en önemli aracı haline geliyor. Turkuaz, pembe ve lacivert renkleriyle dolma kalemler, şıklığa önem veren annelerin tarzını tamamlıyor. Elin kaymasını engelleyen ergonomik tutuşu ve üçgen gövdesi sayesinde Grip 2010 dolma kalemler, günün her anında kolay bir kalem deneyimi sunuyor. Bu sayede sağ ya da sol el farketmeksizin kalemin kullanımı, kullanıcıya göre şekilleniyor. Ayrıca farklı uç kalınlıkları sunan kalemler, her tercihe göre kullanım avantajı sağlıyor.

Anneler Günü’nde sevginizi en özel şekilde anlatmanıza yardımcı olan Grip 2010 dolma kalem serisi hakkında daha detaylı bilgi için internet adresini ziyaret edebilirsiniz.


Adel Kalemcilik hakkında:

Türkiye’de kırtasiye denince ilk akla gelen ve bir geleneğe dönüşen Adel Kalemcilik, 1969’da İstanbul-Kartal’daki üretim tesisinin açılışıyla faaliyete geçti. Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren ve 1996 yılında Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan Adel , dünyanın en eski yazım gereçleri firması olan Faber-Castell ile kuruluşundan bu yana sürdürdüğü işbirliğini 1995 yılında ortaklıkla pekiştirdi. Adel, bu ortaklığın gücü ile Türkiye’ye değer katan yatırımlarını ara vermeden sürdürüyor. Temmuz 2015’de Çayırova’daki yeni üretim tesisine taşınan Adel Kalemcilik, 4.500’e yakın ürün çeşidi ile Türkiye’de üretilen ve ithal edilen Faber-Castell, Graf von Faber-Castell, Adel, Adeland, Atlas ve Max markalarının pazarlama ve satışını gerçekleştiriyor. Perakende sektöründeki deneyimi ve geniş bayi ağıyla 2015 yılında oyuncak sektörüne giren Adel,iki yıldan fazla süren yapılan titiz çalışmalar ve pazar araştırmaları sonucunda, kendi yarattığı Adeland markası dışında Auldey, Lotus, WOW ve NICI gibi dünyanın önde gelen markaları bu yeni kulvarda hızlı adımlarla ilerlemeye devam ediyor. 2018 yılında gerçekleştirdiği iyiliğe adanan relansmanı ile Adel, tamamen yenilenen marka yüzü ve ürün portföyünü hayata geçirdi. Özünde barındırdığı “iyilik” değerini benimseyerek eğitimin ve eğitimde yaratıcılığın en büyük destekçisi olan, eğitim, sanat ve spor olmak üzere çok sayıda sponsorluk ve sosyal sorumluluk projesi yürütüyor.