Danfoss’tan ILBANK’a eğitim

Danfoss, İLBANK’a denizden su arıtma prosesinde kullanılan yüksek basınçlı pompalar ve kontrollerini kapsayan bir eğitim verdi.

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, İLBANK‘a denizden su arıtma prosesinde kullanacağı yüksek basınçlı pompalar ve pompaların kontrolünü sağlayan FC 202 serisi sürücüler ile sürücü kullanımıyla enerji verimliliğinin altını çizdiği bir eğitim verdi.

Danfoss, İLBANK'a egitim (3)
Danfoss, İLBANK’a egitim (3)

Danfoss tarafından deniz suyu ters osmoz uygulaması ile genel bilgilerin verildiği eğitime ILBANK’ın üst düzey yöneticileri katıldı.

Türkiye’nin ilk kamuya yönelik desalinasyon sistemini 10 yıl önce kuran ILBANK’ın eğitime katılan yetkilileri, sürücü ve yüksek basınçlı pompalar eğitimi ile Danfoss APP yüksek basınç pompalarının verimliliği, deniz suyu uygulamaları için super duplex gövde malzemesi kullanılması gerekliliği yanı basınç değiştiricili enerji geri kazanım cihazının diğer enerji geri kazanım cihazlarına göre farkları ve verimlilik uygulamaları hakkında bilgi aldı.

Danfoss, İLBANK'a egitim (1)
Danfoss, İLBANK’a egitim (1)