Ticket Restaurant markası ile dünyadaki ilk yemek kartı sistemini kuran Edenred, teşvik ve ödüllendirme çözümlerinde bir ilke daha imza attı! BP ile iş birliği kapsamında BP Club Akaryakıt Kartı’nı hayata geçiren Edenred, şirketlere çalışanlarına ve bayilerine ödül olarak yakıt hediye etme imkânı sunuyor. Edenred`in teşvik ve ödüllendirme çözümü Ticket Compliments ailesinin yeni üyesi BP Club Akaryakıt Kartı, işverenler açısından çalışanların motivasyonunu arttıracak güzel bir alternatif olacak.

BP Club Akaryakıt Kartı ile çalışanların performanslarına göre yakıt armağan edilebileceği gibi bayram, yılbaşı gibi özel günler için de yakıt yüklemesi yapılabilecek. Kullanım kolaylığının yanı sıra, operasyon maliyetlerini de düşüren BP Club Akaryakıt Kartı ile şirketler toplu olarak veya kişiye özel sipariş verebiliyor, aynı karta defalarca yükleme yapabiliyor. Çalışanların yakıt alım gücünü arttıran ve yakıt alımını kolaylaştıran uygulama, aynı zamanda çalışanların yakıt alımından puan da kazanmalarına imkân sağlıyor.

BP Club Akaryakıt Kartı sadece çalışanlar için değil bayi teşvikleri için de bir seçenek oluşturuyor. Bayiler satış adetlerine göre ödüllendirilebilirken, tıpkı çalışanlarda olduğu gibi özel günlerde karta hediye olarak yakıt yüklemeleri yapılabiliyor.

Mart sonu itbariyle kullanıma sunulan BP Club Akaryakıt Kartı için Edenred Türkiye Genel Müdürü Eric de Ladoucette, “İlklerin markası olarak Türkiye’deki firmalara yenilikçi kurumsal çözümler sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Edenred olarak her geçen gün ürün portföyümüzü genişletiyor; gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda şirketlerin beklentilerine uygun, inovatif çözümler üretiyoruz. BP ile gerçekleştirdiğimiz BP Club Akaryakıt Kartı ile çalışanlara sunduğumuz avantajlara bir yenisi daha ekleyerek, yakıt giderlerine de katkıda bulunmayı hedefledik. Aynı zamanda puan kazandıran ve yakıt alımında kolaylıklar sunan BP Club Akaryakıt Kart’ına şirketlerin büyük ilgi göstereceğini düşünüyoruz” dedi.

Edenred Hakkında:

Edenred; 2018 yılında kart, mobil veya web kaynaklı olmak üzere yaklaşık 28 milyar Euro’luk işlem gerçekleştirmiştir. Kart, mobil, ya da online platform fark etmeksizin Edenred’in sunduğu çözümler, çalışanlar için satın alma gücünün artması, kurumlar için giderlerin etkin yönetimi ve üye işletmeler için de ek satış anlamına gelir. Edenred’in çözümleri aşağıdaki üç ana alan etrafında şekillenmiştir:

  • Çalışan hakları (Ticket Restaurant yemek kartı)
  • Araç ve mobilite çözümleri (Araç Çözümleri, seyahat çözümleri)
  • Tamamlayıcı çözümler (Teşvik ve ödüllendirme çözümleri, sosyal yardım çözümleri, kurumsal ödeme çözümleri)

Grup, Dünya çapında 47 milyonu aşkın çalışan, 830.000 firma ve kamu kuruluşu ve 1,7 milyon üye iş yerinden oluşan benzersiz bir networkü bir araya getirmektedir. Euronext Paris Borsası’nda işlem gören Edenred, 46 ülkede, 8.500’ çalışanıyla hizmet vermektedir.

Bu bültende adı geçen markalar ve logolar Edenred SA’nın ya da grup şirketlerinin tescilli ticari markalarıdır. Önceden izin alınmadan ticari amaçlarla kullanılamaz.