ING Turuncu Ekstra kartlılara nisan’da Trendyol’da kargo bedava

ING Turuncu Ekstra Kart sahipleri, Nisan ayında Trendyol’da avantajlı alışverişin keyfini yaşayacak. Trendyol’dan 1-30 Nisan 2019 tarihleri arasında yapacakları alışverişlerde Turuncu Ekstra Kart’ını kullanan ING Bank müşterileri, kargo ücreti ödemeyecek.

Müşteri odaklı hizmet felsefesiyle faaliyet gösteren ING Bank, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya ve onları ayrıcalıklı avantajlarla buluşturmaya devam ediyor.

Türkiye ve Ortadoğu’nun en hızlı büyüyen ve en büyük mobil teknoloji şirketi Trendyol ile yapılan iş birliği çerçevesinde, ING Turuncu Ekstra Kart sahipleri, Nisan ayı boyunca avantajlı alışverişin keyfini sürecek.

Turuncu Ekstra Kart sahipleri, giyimden bilgisayara, cep telefonundan kozmetiğe yüz binlerce ürünü uygun fiyatlar ve kampanyalarla müşterilerine sunan Trendyol’dan 1-30 Nisan 2019 tarihleri arasında yapacakları alışverişlerde kargo ücreti ödemeyecek.

“Avantajlı alışveriş imkanı sunuyoruz”

ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, iş birliğine ilişkin değerlendirmesinde, “Müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak gören bir banka olarak, misyonu müşterilerine teknoloji ile her zaman ve her yerde en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak olan Trendyol ile gerçekleştirdiğimiz bu kampanya, Turuncu Ekstra Kart sahiplerini avantajlı alışverişle buluşturacak” dedi.

Turuncu Ekstra Kart sahiplerine kargo bedava kampanyasının www.trendyol.com web sitesinde ve Trendyol mobil uygulamasında geçerli olduğunu aktaran Gökgöz, ING olarak müşterilerine ayrıcalıklı fırsatlar sunmaya devam edeceklerinin de altını çizdi.