Nef 4 projesinde geçerli olan ‘oturunca öderseniz’ kampanyasının startını verdi. Kampanya kapsamında yüzde 10 peşinatla satılan evlerin ödemesi teslimde başlatılıyor.

4 projede geçerli olan Nef yeni kampanyası ile projede yer alan konutlara yüzde 10 peşinat ile sahip olunurken, kalan tutar ev teslim alındıktan sonra ödenmeye başlıyor. Nef konut kampanyası ​Nef Bahçelievler, Nef Basın Ekspres, Nef Çekmeköy ve Nef Ortayaka projelerini kapsıyor. 

Nef Çekmeköy

Toplamda 1.500 konut ve dükkanlardan oluşan Nef Çekmeköy projesi 3 etaptan oluşuyor. Nef tarafından hayata geçirilen projede Nef Çekmeköy Çamlıtepe, Nef Çekmeköy Ormantepe ve Nef Çekmeköy Koruköy etapları yer alıyor. 

Nef Basın Ekspres

550 milyon TL yatırım değeri inşa edilen Nef Basın Ekspres İstanbul Küçükçekmece’de konut ve rezidanstan oluşuyor. 37 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan proje Nef imzası ile markalı konut projesi olarak hayata geçiriliyor. 

Nef Bahçelievler

44 bin 326 mnetrekare arsa alanı üzerinde 1023 konuttan oluşan Nef Bahçelievler projesinin yarısından fazlası peyzaja ayrılmış yaklaşık 45 dönümlük bir alanda yer alıyor. ​Daire büyüklükleri 60 ila 270 metrekare aralığında değişen projede sinema odası, misafir evi, parti ve karaoke odası, müzik odası, PlayStation Odası, hamam ve sauna, eğlence odası, lounge alanı, squash, kapalı yüzme havuzu, tenis ve basketbol sahası, açık ve kapalı futbol sahası gibi pek çok fold alanı hizmete sunuluyor. 

Nef Ortayaka

Gaziosmanpaşa konut projeleri arasında yer alan Nef Ortayaka Evleri projesinin lokasyonu ile dikkat çekmesi bekleniyor. 2 etaptan oluşacak olan proje Haliç’e 5 dakikalık mesafede, metroya yakın konumda yer alacak. Nef Gaziosmanpaşa Ortayaka projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor.