Vaillant İzmir yetkili satıcıları ile 2019 yılına güçlü girdi

Vaillant, Türkiye’nin dört bir yanındaki yetkili satıcılarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. İzmir yetkili satıcılarıyla bir araya gelen Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu “İzmirli yetkili satıcılarımızın uzmanlığı sayesinde, 2018’de İzmir’de gösterilen güçlü performans 2019 yılında da devam ediyor” dedi.

Isıtma sektörünün öncü kuruluşlarından Vaillant, düzenli olarak gerçekleştirdiği yetkili satıcı ziyaretleri kapsamında 2-3 Nisan tarihlerinde İzmir’deki yetkili satıcılarıyla buluştu. Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu, yetkili satıcılarla bir araya gelerek onların Vaillant ve Protherm’in ürün gamına ilişkin fikir ve önerilerini dinledi.

Yetkili satıcıların yılın ilk aylarına yönelik performanslarının değerlendirildiği yetkili satıcı ziyaretlerinde Kayaoğlu, 2018 yılı ve 2019 ilk çeyrek rakamlarını raporlar üzerinden paylaşırken, buluşmalarda 2019 yılı stratejik planları ile pazarın durumu da değerlendirildi.

2019 verimli bir yıl olacak

2018 yılında İzmir’de gösterilen güçlü performansın 2019 yılının ilk aylarında da devam ettiğini  belirten Erol Kayaoğlu, ERP yönetmeliğindeki marka tecrübesi ve yetkili satıcıların bu konudaki uzmanlığı sayesinde verimli bir yıl geçireceklerine inandığını dile getirdi.

Vaillant ve Protherm’in ürün gamındaki yenilikler hakkında İzmirli yetkili satıcıların görüşlerini alan Kayaoğlu, “Her sene gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretler, Vaillant Türkiye olarak hem yetkili satıcılarımızın hem de müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilecek çalışmalar ve kampanyalar hazırlamamız konusunda en önemli yol göstericimiz olmaktadır.

Yaptığımız görüşmelerde kampanyalarımızın etkinliğini de en net şekilde gözlemleme imkanı buluyoruz” diye konuştu.