Faizsiz ve Peşinatsız Evinizi Ucuza Mal Edin

Ev sahibi olmak isteyenlere sunulan faizsiz ve peşinatsız finansal çözümler son zamanlarda oldukça dikkat çekiyor. Her geçen gün büyüyerek; müşteri hizmetleri, müşteri memnuniyeti, hayata geçirdiği yenilikleri, kendi sektörüne kazandırdıkları; kalite standartları gibi alanlarda aldığı uluslararası ödüllerle de adından söz ettiren Birevim; geliştirdiği özgün finansal model ile rakiplerinden ayrışarak tüketiciye sağladığı olanaklarla fark yaratıyor.

Türkiye’nin herhangi bir yerinden seçebileceğiniz, hayal ettiğiniz evi size vadeden Birevim ile; alacağınız evin değeri dışında faiz, vade farkı veya kira ödemesi gibi ek maliyetler ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Aylık ödemek istediğiniz taksitleri kendiniz belirleyerek, 480 kişiye kadar oluşturulan tasarruf programlarına dahil olabileceğiniz Birevim’de evinizi diğer taksitli ev alma yöntemlerinin tamamından daha ucuza mal edebiliyorsunuz.

Borcunuzu olması gerekenden çok daha kısa sürede bitirebileceğinizi vurgulayan Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi ;“Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemimizde 120 kişilik tasarruf programına dahil olduğunuzda evinizi ilk ay alırsanız; yöntemlerimizin özelliği ve dönemsel kampanyaların avantajı sayesinde toplam borcunuz 63 ayda bitiyor. Satılık ev fiyatları , Birevim’de ev alma sıranız geldiğinde gereksiz yere bekletilmezsiniz. Diğer taksitli ev alma yöntemlerine kıyasla daha kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz” diyerek Türkiye’de ilk defa sundukları avantajlar; ve ayrıcalıklı yöntemlerinden bahsediyor.

Birevim Hakkında:

“Bir evim olsun” diyen milyonlarca insanın hayalini gerçekleştirmek ve mutluluğuna ortak olmak amacıyla 2016 yılında Murat Çiftçi tarafından kurulan Birevim, gelecekte Türkiye ve dünyada hâkim olacak satılık ev fiyatları faizsiz ev sahibi olma ihtiyacı için bir iş modeli olarak geliştirildi. Ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullerin faizsiz ve uygun maliyetli alınmasının faaliyetlerinin ana hatlarını oluşturduğu Birevim, yenilikçi ve dinamik ekibi ile sektörün öncülerinden olmaya devam ediyor. Ülke ekonomisi için değer yaratma sorumluluğu ile sürdüren Birevim, bireylerin küçük birikimlerini ekonomiye kazandırma hususunda önemli yapı taşlarından biri olmayı hedefliyor.