Belediye Yönetiminin Duyarsızlığı Foçalıları Üzdü

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Foça Belediye Meclis Üyesi Taner Acar, Foça'nın tanınan esnaflarından Enis Tozkoparan'ın vefatına duyarsız kalmasına tepki gösterdi.

Foça belediyesi Duyarsız Kaldı ! Taner Acar Foça Belediyesini eleştirerek şu ifadelere yer verdi : ” Foça’nın sevdiği esnaflardan Enis Tozkoparan geçirdiği kalp krizi ile Hakkın rahmetine kavuşmuş, Foçalılar bu acı kayıp karşısında büyük üzüntü yaşamıştır.

enis tozkoparan
enis tozkoparan

Sevdiğimiz abimizi kaybetmenin üzüntüsü Foçamızı yasa boğmuştur. Her fırsatta söylediğimiz gibi yerel yönetimler halkımızın her iyi ya da kötü her halinde yanında görmek istediği kurumların başını çekmektedir.

Her cenazede görmekte olduğumuz ikram aracı ve cenazeden sonra bir pide ikramını yapamayan, yapmak istemeyen ve umarsamayan Foça Belediyesi Yönetimi biz Foça halkını hüsrana uğratmış, bir kez daha “bizdensin- onlardansın” ayrımına düşmüş ve bizleri şaşırmamıştır.

Takdir Foça halkınındır.”

Foça’da otobüsçülük yapan Foça Birlik Otobüsçüler Kooperatifinin eski Başkanı , Bağarasında araba yıkama Hizmeti veren Enis Tozkoparan (60) dün akşam saatlerinde vefat etti. Tozkoparan bugün binlerce seveninin omuzlarında göz yaşları ile son yolculuğuna uğurlandı.