Italiano’dan Franchise Formülü

Global Restoran Grup bünyesinde 2003 yılında açılan Cafe Italiano hiç değişmeyen vizyonu ile 16 yıldır 2,5 milyon misafir ağırlarken 2019 yılının yarısından itibaren franchise vereceğini açıkladı.

Türkiye’de ekonominin her geçen gün gelişmesi ve alışveriş merkezlerinin sayısının giderek artması neticesinde ülkemizde franchising sistemi giderek büyümeye başladı.

2003 yılında İstanbul Taksim’de açılan ve açıldığı günden beri gerek yerli, gerekse yabancı misafirlerimize en iyi ve lezzetli İtalyan mutfağını sunan Cafe İtaliano da kendi işini kurmak isteyenler cazip franchise fırsatı sunmaya hazırlanıyor.

Lezzeti menüsü, menüsündeki düşük maliyetli fiyat avantajları, düşük riskli yatırım, yüksek kar marjı ve en hızlı geri dönüşümlü yatırımı ile Cafe İtaliano en uygun yatırımı sunuyor.

Türkiye’nin kriz ortamında bile yatırımcısına 14-18 ay arasında yatırımda geri dönüşü sağlayarak bir ilke imza atmaya hazırlanan Cafe İtaliano 3 senede 55 restoran açmayı planlıyor.

Dekorasyonundaki sıcaklık ve ferahlık misafirlerin kendilerini evlerinde ve adeta bahçelerinde hissetmelerini sağlayan Cafe İtaliano,İtalyan Trattoria tarzı dekorasyonu ileher zaman misafir memnuniyetinin ön planda tutulduğu, vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda; gıda sektöründe güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyor ve misafirlerine hizmet veriyor.