Masumlar Apartmanı Konusu Hangi Kanalda Hangi Gün ve Saat Kaçta ? – Dizi Film

Masumlar Apartmanı Konusu,Oyuncuları ve Ne zaman ? Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

Konusu ve Oyuncuları :
Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

masumlar apartmanı,masumlar apartmanı fragman,masumlar apartmanı tanıtım,masumlar apartmanı izle,trt 1 izle,trt 1 canlı izle,masumlar apartmanı oyuncuları,masumlar apartmanı dizisi,trt dizileri,trt1 dizileri,dizi önerileri,gülseren budayıcıoğlu,Madalyonun içi,kırmızı oda,doktor gülseren budayıcıoğlu,masumlar apartmanı dizi,masumlar apartmanı konusu,masumlar apartmanı ne zaman,trt1 masumlar apartmanı,masumlar apartmanı nerede çekildi,hangi kanalda