Kolye Takmış Bayan
Kolye Takmış Bayan

70 yıllık tecrübesi ile güvenilir bir marka olan Altınbaş, yılda bir kez düzenlenen Halk günlerinde özel indirimlerle, 01 Kasımda Türkiye’deki tüm Mağazalarında kapılarını açıyor.

01 – 11 Kasım tarihlerinde ALTINBAŞ ‘ın Nuruosmaniye Merkez Mağazası ve Tüm Türkiye’de yer alan 100’ü aşkın mağazasında başlayacak olan Halk günlerinde, altın ve pırlanta ürünler herkes için kolay ulaşılabilir fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor. Altınbaş altın fiyatları ile Tektaş yüzükten bilekliklere, kolyelerden gerdanlığa, düğün setlerinden küpeye kadar binlerce ürünü bu yılda 50’ye varan indirimlerle sunacaktır.

ALTIN FİYATLARI

Düğün yapacak olan çiftlerden ,Hediye vermeyi ve almayı sevenlere; Yatırımını altına yapmak ve takmak isteyenlerden, Evlilik teklifine hazırlananlara; altın fiyatları ile herkese hitap eden ürünleriyle Altın Yüzükler 390 TL den, altın Kolyeler 490 TL den , Pırlanta kolyeler ve tektaş pırlanta yüzükler 1590 TL’den başlıyor.

11 Kasım’a kadar devam edecek Halk Günleri’ndeki fırsatlardan yararlanmak isteyenler, ALTINBAŞ ’ın tüm mağazalarını on bir gün boyunca ziyaret edebilecektir.

Bu yılın SON fırsatını kaçırmayın.