Tanıştıralım, Fibabanka’nın yeni reklam yüzü: Hızlı!

Bankacılık sektörünün genç oyuncularından biri olarak müşterilerinin tüm finansal ihtiyaçlarını hızla karşılamaya odaklanan Fibabanka, yeni reklam yüzü “Hızlı” ile Türkiye’nin en sevilen bankası olma vizyonunu reklam kampanyasına taşıyor.


Fibabanka, vadesiz hesabın özgürlüğünü vadeli hesabın getirisiyle birleştiren Kiraz Hesap mevduat ürününün özelliklerini hızlı, akıllı ve sevimli tavşanı Hızlı ile ön plana çıkartırken aynı zamanda, yeni nesil bankacılık hizmetlerini müşterilerinin ayağına getirdiğini vurguluyor.

Prodüksiyonunu Terfilm’in gerçekleştirdiği ve yönetmenliğini Serdar Erener’in üstlendiği reklam filmi Alametifarika imzası taşıyor.

Fibabanka Hakkında:

Fiba Grup bünyesine 27 Ekim 2010 tarihinde katılan Fibabanka, “Anlarız hızla, çözeriz hızla” yaklaşımı ve müşterilerinin ayağına giden banka anlayışıyla hizmet vermektedir. Fibabanka, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere Türkiye’de toplam 67 şubesi ve yaklaşık 1.600 çalışanı ile Kurumsal, Ticari, KOBİ, Bireysel, Tarım ve Özel Bankacılık alanlarında faaliyet göstermektedir.