Türk Ekonomi Bankası ‘ndan Ingenico’ya Jüri Özel Ödülü

Uçtan uca ödeme konusunda dünyanın ve Türkiye’nin lider markası Ingenico, Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) bu yıl 9'uncusunu düzenlediği TEB Tedarikçi Buluşması kapsamında jüri özel ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin en yenilikçi ve önde gelen bankalarından TEB, bu yıl 9’uncusunu düzenlediği TEB Tedarikçi Buluşması kapsamında altı tedarikçisine ödül verdi.

9. TEB Tedarikçi Buluşması Ödül Töreni’nde ‘Tedarikçi Ödülü’ ve ‘Jüri Özel Ödülü’ olmak üzere; iki kategoride dağıtılan ödüller, TEB Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Aşkın Dolaştır tarafından sahiplerine verildi.

YazarkasaPOS ve EFTPOS cihazlarının donanım zenginliği ile ön plana çıkan Ingenico “Jüri Özel Ödülü”ne layık görülürken; ödülü Ingenico adına Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kıvanç Akalın aldı.

Ingenico Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kıvanç Akalın ödül töreni sonrası şu açıklamalarda bulundu: “9. TEB Tedarikçi Ödül Töreni’nde de ödüle layık görüldüğümüz için çok mutluyuz.

Ingenico olarak müşteri odaklı yaklaşımımız ile çalışmalarımızı sürdürerek müşterilerimizin her geçen gün biraz daha hayatını kolaylaştırıyoruz.

Her zaman teknolojiyi takip eden; yenilikçi, yaratıcı ve kendini hızla yenileyen bir vizyona sahibiz; ve vizyonu sürdürerek bu tarz ödülleri almak adına sürekli olarak kendimizi geliştireceğiz. TEB ailesine bize bu ödülü layık gördükleri için teşekkür ediyoruz.”