Şans Topu

  Şans topu milli piyangonun düzenlediği çekiliş ile yapılan bir şans oyunudur. şans topu nasıl oynanır ? şans topu kuponu nedir gibi sorulara burada cevap bulabilirsiniz.

  Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti alınır TL

  Sen Seç!

  Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. şans topu sonuçları Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

  Şans Topu, Millî Piyango İdaresi tarafından 20 Haziran 2001’de oynatılmaya başlanmış bir şans oyunudur. 2020 yılından itibaren Sisal Şans tarafından oynatılmaya devam etmektedir.

  Sistem Oyunu!

  Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. şans topu sonuçları Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir. Örnek şans topu çekiliş sonuçları veya şans topu sonuçları

  Çoklu Çekiliş!

  Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

  İptal

  Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

  Ne kadar kazanabilirsin?

  Şans Topu haftada gün: günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

  Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.