1 Kasım Şans Topu Sonuçları Açıklandı

1 kasım şans topu sonuçları ve cekilişi ile kazanan kategoriler , şans topu canlı , şans topu Sonuçları Açıklandı – şans topu sorgulama , şans topu çekiliş sonucu , şans topu 1 kasım 2020 , – İşte haftanın şanslı rakamları.

Şans Topu’nda beklenen sonuçlar MPİ tarafından gerçekleştirilen çekiliş ardından açıklandı. Haftada iki kez düzenlenen şans oyununda vatandaşlara ikramiye kazandıran numaralar “3 – 5 – 9 – 29 – 34 + 2“ olarak çekildi. Şans Topu sonuçlarına göre 1 milyon 907 bin tutarında büyük ikramiyeyi kazanan çıkmayınca 4. devir gerçekleşti.

En çok ikramiye dağıtan şans oyunları arasında yer alan Şans Topu’nda 2 milyon liraya yaklaşan büyük ikramiyenin sahibi olmak isteyen vatandaşlar sonuçları araştırmaya başladı. Şans Topu oyununun yenilenen sisteminde 34 rakam arasından 5 ve 14 rakam arasından ise 1 rakam belirlenerek oynanıyor.

Şans Topu’nda haftanın sonuçları açıklandı. Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır.

34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Şans Topu ne zaman çekiliyor , şans topu sonuçları foca ajans , Şans Topu bütün sonuçlar 1 kasım 2020 şans topu sonuçları , şans topu sonuçları 1 kasım 2020 Çekiliş no:16