Süper Loto Sonuçları Açıklandı ~ 4 Ekim 2020 , süper loto sonucu, süper loto çekilişi, süper loto bugün, süper loto çekiliş sonuç. 4 10 2020 süper loto sonuçları , süper loto çekiliş sonucu,süper loto çekilişi,süper loto ne zaman çekilecek, süper loto sonuçları bugün ,süper loto bugün,süper loto sonuçları bugün çekiliş ,süper loto ,milli piyango süper loto , sonucu,süper loto

➥ SÜPER LOTO SONUÇLARI ARŞİV : https://ajans.page.link/mpiarsiv

milli piyango Süper loto çekiliş sonuçları Açıklandı , canlı,süper loto sonuçları bugün çekilen,süper loto oyna,süper loto bilet sorgulama,süper loto nasıl oynanır. 04 ekim Sisal Şans ve Milli Piyango İdaresi (MPİ) işbirliğiyle çekilişi düzenlenen Süper Loto sonuçları bugün yapılan canlı çekilişle birlikte belli oldu.

Süper Loto Nasıl Oynanır?
Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. üper Loto millipiyangonline üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Ne kadar kazanabilirsin?
Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Süper Loto sonuçları planlandığı gibi saat 21.30’da yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Şans oyunu tutkunlarının merakla beklediği ve noter huzurunda gerçekleşen çekiliş millipiyangoonline.com adresi üzerinden canlı olarak yayınlandı.

süper loto çekiliş sonuçları,süper loto,bu hafta,ikramiye,mpi,şanslı numaralar,kazandıran numaralar,kim kazandı,son hafta,son çekiliş,süper loto sonuçları,süper loto çekiliş sonucu,süper loto çekilişi,süper loto ne zaman çekilecek,süper loto sonuçları bugün,süper loto bugün,loto sonuçları,süper loto sonucu,süper loto canlı,süper loto sonuçları bugün çekilen,süper loto oyna,süper loto bilet sorgulama,süper loto nasıl oynanır