Süper Loto 27 Ekim sonuçları

27 Ekim Süper Loto çekiliş sonuçları yayınlandı – Süper Loto sonucu sorgulama! Büyük ikramiye kazandıran numaralar

Bir kez daha heyecan fırtınasına sahne olan 27 Ekim Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu. Sisal Şans tarafından her Salı, Perşembe ve Pazar olmak üzere haftanın 3 günü çekilen Süper Loto’da günün sonuçlarını bir araya getirdik. İşte 38. hafta Süper Loto sonuçlarında kazandıran numaralar

27 Ekim Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu. Süper Loto’da 1’den 60’a kadar sıralı rakamlardan oluşan toplar bir kürenin içine atılıyor. Küreden belirlenen 6 rakamı, tek bir kolonda bilen talihliler büyük ikramiyeyi almaya hak kazanıyor. İşte Süper Loto’da 27 Ekim çekilişinin sonuçları

60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.