Akşener İstifa’mı Etti ?

Güncelleme : İkna Edildi - Kongre Kararı Alındı : İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in istifa ettiği iddia edildi. Meral Akşener’in, Afyon çalıştayında "Bir daha geri dönmemek üzere istifa ediyorum" dediği öne sürüldü.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ‘in istifa ettiği iddia edildi. Meral Akşener’in, Afyon çalıştayında “Bir daha geri dönmemek üzere istifa ediyorum” dediği öne sürüldü.

Odatv’ye bilgi veren İYİ Parti kaynakları ise Akşener’in ikna edildiğini ve salona geri dönmesinin beklendiğini söyledi.

İYİ Parti Teşkilat Çalıştayı, Meral Akşener başkanlığında Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde başladı.

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları’nda bulunan termal bir otelde gerçekleştirilen çalıştay, Genel İdare Kurulu üyeleri (GİK), milletvekilleri ve il başkanlarının katılımıyla başladı.

Odatv’nin edindiği bilgilere göre; İYİ Parti çalıştayı sırasında İYİ Parti Kurucularından Yusuf Halaçoğlu, İYİ Parti Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Fatih Eryılmaz, İYİ Kurucusu ve partinin eski Gençlik Kolları Genel Başkanı Osman Ertürk Özel’in karıştığı bir kavga çıktı.

Kavgada İYİ Parti eski Gençlik Kolları Genel Başkanı Osman Ertürk Özel de olduğu söyleniyor.

İYİ Parti Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Fatih Eryılmaz, İYİ Parti’den istifa ettiğini duyurdu.

Öte yandan KRT Haber Müdürü – Televizyon habercisi Çağlar Cilara Twitter hesabından Meral Akşener İyi Parti Genel Başkanlığı’ndan istifa etti. Akşener, “Bir daha geri dönmemek üzere istifa ediyorum” dedi. Yazdı

Akşener istifa etti, bu haber doğru, istifadan vazgeçirildiği, ikna edildiği de söyleniyor. Bu haberi durduk yere ortaya atmadım, Afyon kampında kriz var. Odatv’ye bilgi veren İYİ Parti kaynakları ise Akşener’in ikna edildiğini ve salona geri dönmesinin beklendiğini söyledi.

Güncelleme : İkna Edildi – Kongre Kararı Alındı