Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli bugün İzmir’de! İşte miting programı

Cumhur İttifakı'nın liderleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli bugün İzmir'de halka seslenecek. AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) saat 13:30'da Gündoğdu Meydanı'nda olacaklar.

Cumhur İttifakı’nın liderleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli bugün İzmir’de halka seslenecek. AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) saat 13:30’da Gündoğdu Meydanı’nda olacaklar. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçim öncesi liderler İzmirlilere projelerini aktaracaklar.

Rekor Katılım Bekleniyor

Yerel seçimlere günler kala Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün İzmir’de halk ile buluşuyor.

İki liderin ilk kez halka birlikte sesleneceği buluşma öncesi, İzmir’de bugüne kadar yapılan en kalabalık mitingin gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin birlikte miting yapacağı Gündoğdu Meydanı’na, daha önce İstanbul Yenikapı’daki miting için hazırlanan sahnenin benzeri kurulacak. Saat 13.30’da başlayacak mitingde, alana gelenlere sadece Türk bayrağı dağıtılacak.

Parti flamalarının olmayacağı mitingde, İzmirlilere 100 bin bayrak verilecek. Gündoğdu Meydanı’na rahatlıkla girilebilmesi için de gerekli planlamalar yapılırken, vatandaşlara 200 bin adet de su dağıtımı yapılacak.