İYİ Parti Genel seçimde esen İYİ Parti rüzgarını devam ettiriyor. Parti ilçe yönetimi ile bir araya gelen üyeler, foça ve çevre köylerdeki halktan çok olumlu geri dönüşler aldıklarını, 7 aylık bir partinin 43 Milletvekili ile meclise girdiğini bundan sonra artık FOÇA ‘ da İYİ Parti rüzgarının eseceğini belirttiler.

Foça’nın hak ettiği yerde olmadığını belirten partililer, Hak ettiği yere gelmesi için her zaman birlik ve beraberlik duygularıyla hareket edeceklerini söylediler.

İlçe Başkanı Muzaffer Tınaztepe ; “İYİ Parti ‘yi hem Genel, hemde Yerel iktidara taşımak için tüm gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz.” dedi.

İYİ Parti’den ilk seçim değerlendirmesi: Yedi aylık partiyiz, iyi başlangıç yaptık
İYİ Parti’den ilk seçim değerlendirmesi: Yedi aylık partiyiz, iyi başlangıç yaptık

İYİ Parti olarak sandıktan çıkan sonuçlarla iyi bir başlangıç yaptığımızı düşünüyoruz. Milletimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yedi aylık bir yolculuk bizimkisi.

Kuruluşundan bu yana geçen bu sürede belki de siyasi tarihte ilki başarmış bir parti olarak yerini alacaktır. Kendi imkanlarıyla, teşkilatlarını yeni kurmuş, milletin teveccühünü kazanan bir hareket olarak yeni bir yolculuğa çıkmıştır Türk siyasi hayatında.

TBMM’de güçlü bir grupla temsil etme hakkını verdi milletimiz. İYİ Parti olarak bu seçimde belki iyi bir neticede alabilirdik ama milletimizin kararıyla verilen neticeyi iyi bir başlangıç olarak değerlendiriyoruz.”