İYİ Parti ‘ diğer partilere İYİ örnek Oldu

02 Aralık 2018 Pazar Günü

Geçtiğimiz pazar günü 02 Aralık 2018 tarihinde İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in danışmanı Taylan Yıldız Foça’ya bağlı Gerenköy Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

Taylan Yıldız; “Bir partinin size gelip hatırınızı sorması için aday olmamıza gerek yok. Artık beş yıl süre ile hep kapınıza geleceğiz, dertlerinizi dinleyeceğiz, birlikte çözüm üreteceğiz.  İnsanlarımızın çoğu işsiz. Gelecek kaygısı içindeler. Ekmek derdindeler. Fiyatların artacağından çok endişeliler. Çiftçimizin ürünü yerde kalmış. Toplamak bile istemiyorlar. Ederine satacakları yer yok. Halbuki marketlerde fiyatlar almış başını gitmiş. O yüzden bu sistemin değişmesi gerek. Bu alanda adımlar atacağımıza söz veriyoruz” dedi.

İyi partinin ziyaretinden sonra, Haber kanalları ve haber sitelerinde Gerenköy’ün Ispanak sorunu gündeme düşmüştü.

1 Hafta Sonra 08 Aralık Cumartesi Günü CHP M.Vekili Gerenköye Geldi

Bir CHP Belediye Başkan Aday Adayı ; ” Konu ile ilgili olarak Foçamızın Gerenköy Mahallemizde ıspanak üreticilerinin yaşadığı mağduriyeti İzmir Milletvekilimiz Sayın Mahir Polat ile yerinde inceledik. Çiftçimiz mağdur olmasın diye hep birlikte çalışacağız.” Dedi

Halk arasında;  İYİ Partinin diğer partilere İYİ örnek olduğu, onlar sayesinde sorunlarımızın gündeme geldiği ve CHP millet vekili tarafından ziyaret edildiği konuşuluyor.