Foça ilçesindeki siyasi hareketlilik tüm hızıyla devam ediyor.

Bir yandan aday adaylığı yarışı, bir yandan partilerin foçayı yönetme konusundaki kararlılığı seçim çalışmalarının gece gündüz demeden devam ettiğini gösteriyor. 

İYİ PARTİ Foça İlçe Başkanı Yasemin Görgeç, ekibi ile gece gündüz çalışıyor. Kapı kapı, ev ev geziyorlar. Daha sonra tek tek not aldıkları konular hakkında istişare yapıyorlar.

İYİ PARTİ Foça İlçe Başkanı Yasemin Görgeç, ekibi ile gece gündüz çalışıyor.
İYİ PARTİ Foça İlçe Başkanı Yasemin Görgeç, ekibi ile gece gündüz çalışıyor.

Yasemin Hanım’ın hem foçalı hemde Öğretmen olması bir avantaj; vatandaşların sorunlarını dinliyor, taleplerini alıyor.  Ayrıca, her bölgedeki üyeler ile neredeyse 7/24 irtibat halinde. Sürekli yeni katılımları takip edip, yönetim kurulu ile beraber çözüm üretmek için istişare yapıyorlar.

Kurduğu ekip ile uyumlu çalışmasını motivasyonlarının yüksek olmasına bağlıyor. 

İYİ Parti Foça
İYİ PARTİ FOÇA 

İlçe teşkilatını kurarken her yönü ile düşündüğünü; foça’ya gönül vermiş, foça için gece gündüz demeden çalışacak İYİ insanları bir araya getirdiğini  bu yüzden yönetim kurulunu oluştururken çok dikkatli davrandığını söylüyor.

İYİ PARTİ ‘ ye Belediye Başkanlığı ve/ Meclis Üyeliği Aday adaylığı için başvuruların olduğunu, Ancak Genel Merkez’ in talimatının beklendiğini söyleyen Yasemin Görgeç ; Son Olarak Biz foça için İYİ işler yapmak istiyoruz dedi.