FOÇA ‘da 31 Mart 2019 yerel seçimleri için sahada yapacakları çalışmaların programını şekillendiren İYİ PARTİ Foça ilçe Yönetimi önceliği, Seçim güvenliği oldu. İlçe Başkanı Yasemin Görgeç, yeni yıldan itibaren 85 kişilik bir ekiple, vatandaşları bilinçlendirmek için sahada olacaklarını söyledi.

İYİ PARTİ Foça İlçe Yönetimi, 2019’a hummalı bir çalışmayla başlayacak.

İlçede seçmeni bilinçlendirmek ve seçim güvenliği konusunda uyarmak için alanda çalışma yapacak.

İlçe Başkanı Yasemin Görgeç, yeni yılda yapacakları ilk çalışmanın seçmen kütüklerini kontrol etmek olduğunu söyledi.

Bu konuda çalışma yapacağını kaydeden Görgeç, ilçedeki her apartmana, orada yaşayanların listesinin asılacağını ve insanların bu listeler aracılığı ile oturdukları apartmanda kimlerin yaşadığını göreceğini belirtti.

Her vatandaşımıza “Genel Başkanımız Sayın MERAL AKŞENER’ in selamını ileteceğiz. ” Bize söylemek istediğiniz bir şey varmı? , bir sorununuz bize iletmek istediğiniz bir şey varsa dinlemek isteriz diyeceğiz.

Yine yatalak ve engelli seçmenlerin, 31 Mart günü oylarını rahatlıkla kullanabilmesi için onların sahip olduğu hakların yer aldığı bilgilendirme çalışmaları yapılacak.

Bu çalışmaları yapmalarının başlıca nedenlerinden birinin güvenli bir seçim olmasını ve insanların bu konuda bilinçlenmesini sağlamak olduğunu aktaran Yasemin Görgeç, Vatandaşların bilgi alması için İYİ PARTİ Foça İlçe Yönetiminin ve nüfus müdürlüğünün telefon numaralarını da yazacağız.

Vatandaş, kafasına bir soru takıldığında bize danışabilecek dedi.

Yönetimde bölge sorumluları olarak bilinen partililerden oluşan 85 kişilik ekiple, yeni yıldan itibaren sahada çalışmaya başlayacaklarını vurgulayan Görgeç, bir seçmen bile kazanmanın son derece önemli olduğunu kaydetti.