İYİ Parti Foça – İYİLİK HAREKETİ’ ni Beraber Büyüteceğiz -Kozbeyli

İYİ Parti foça teşkilatı, foça bölgesindeki rutin gezilerine devam ediyor. Birebir esnaf ve halk ile görüşüşerek, sorunlarını dinliyorlar.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’ in başlattığı İYİLİK HAREKETİ’ nin devam ettiğini , halkımızla birlikte beraber bu hareketi büyüteceklerini dile getiriyorlar.

09 Aralık 2018 – İYİ Parti Foça Teşkilatı – Kozbeyli Ziyareti

İyi parti foça ilçe teşkilat yapısının güçlü olduğunu belirten başkan Yasemin Görgeç; “aramızda her kesimden insanımız var. Herkesin duygu ve düşüncelerini anlayabiliyoruz, ne istediklerini veya neyi istemediklerini tek tek not ederek proje ekiplerimizce hazırlanan dosyalara ekliyoruz. “dedi.

Üzülme Can! Doğruysan zarar gördüm deme, Bil ki İYİLER mutlaka kazanır.

Foça halkının İYİ Partiden beklentisinin yüksek olduğunu belirten İYİ Parti foça ilçe Yönetim Kurulu Üyesi Burcu Toptaş ; ” Biz kendi içimizde birlik ve beraberliği sağlamış insanlar olarak, tek isteğimiz foçamızı en iyi şekilde yönetilir bir hale getirmek için foça halkının bize destek olmasıdır.

Doğup büyüdüğüm şehrin gözümün önünden kayıp gitmesi gerçekten beni üzüyor, bunu çok içten söylüyorum kime dokunsak bin ah işitiyorum, tarım konusu, istihdam, çevresel sorunlar, turizm her yerden sorunlar geliyor.

Eğer el ele verirsek, İYİ Parti olarak çözüm bizim elimizde. ” Mimar, mühendis, ekonomist, turizmci, çiftçi, öğretmen, işçi, sayamadığım tüm meslek gruplarından oluşturduğumuz proje ekibimiz var.  Üzüntü içerisinde gördüğüm bir hemşerimize şu sözü söyledim. “Üzülme Can! Doğruysan zarar gördüm deme, Bil ki İYİLER mutlaka kazanır.”