Serdar Mersin: Evimizin önünü ve sokaklarımızı yerel siyasetin tercihleriyle temiz tutabiliriz…

Hangi partiye mensup olursa olsun, tüm vatandaşlarımızın başımızın üstünde yeri var. Hangi görüşten olursa olsun, tüm foçalıların desteğine talibim. Foça halkının ne kadar çok desteğini alırsak, devlet desteğinin alınması konusunda elimiz o kadar güçlü olur.

Evimizin önünü ve sokaklarımızı ancak Yerel Siyaset‘in tercihleriyle temiz tutabiliriz. Unutulmamalıdır ki siyaset halka rağmen değil halk için halk ile birlikte yapabilmektir

Hep beraber foça olacağız…

  • Ayrım, ötekileştirme, vefasızlık olmayacak…
  • Türk, kürt, alevi, sünni olmayacak…
  • Sağ,sol milliyetçi muhafazakar olmayacak…
  • Sadece foça ve foçaya hizmet olacak..

Ekmek almaya değil ekmek vermeye geliyoruz..

Seçim sonu itibariyle çalışanlarımızın iş güvencesi benim ve ekibimin teminatı altındadır.

Hiçbir dedikoduya inanılmamasını ve endişeye kapılmamanızı rica ediyorum… Bilinmelidir ki belediye çalışanları benim evladım gibidir. Çalışanlarımızla bir aile gibi olacağız.

Ötekileştirmeyi, siyaseti savaş haline getirmeyi, tutulmayacak sözler verilmesini , genel siyaset ile yerel siyaseti şekillendirme gibi oyunlara gelmeyelim. Siyaset için değil Hizmet için geliyoruz!

Projelerimizle geliyoruz, yaşanabilir ve huzurlu bir foça için geliyoruz

Yeter ki yapılmak istensin, yeter ki gayret gösterilsin. Biz gece gündüz çalışacağız. Sabahın 5’i, gecenin 3’ü demeden çalışacağız. Benim ve tüm meclis üyesi arkadaşlarımın telefonları daima açık olacak, halktan kopuk çalışmayacağız. Hiçbir meclis üyesi arkadaşım kendi işi için belediyeyi kullanmayacak. Bunun sözünü veriyorum.

Söylemlerimiz Sözümüzdür

Güler yüzlü gençlerin sizleri karşılayacağı, işiniz bitene kadar yanınızda olacağı çayımızı ikram edeceği bir Foça belediyesi yaratacağız… en iyi hizmeti vermek için çalışacağız.