Birlikte Foçayı Yöneteceğiz
Birlikte Foçayı Yöneteceğiz

Foça’ ya bağlı Gencelli ve Yeniköy mevkii’ni sık sık ziyaret eden ve bu bölgede yaşayan halkla birebir görüşen Foça Belediye Başkan Adayı Serdar Mersin , halkın bizi tercih etmesi durumunda belediyenin ve tüm devlet kurumlarının imkanlarını seferber edeceğini belirtti.

Yeni Foça’ya Hak Ettiği Değeri Vereceğiz

“Görünen köy kılavuz istemez” durum ortada, bir an önce bu bölgelere gereken desteğin sağlanması gerekir. Burada yaşayanların belediye hizmetlerinden faydalanamadığı açıkça gözüküyor, Foça sadece eski foça’dan ibaret değil.

Biz foça’ ya hizmet derken sadece eski foça’yı kastetmiyoruz, bütünüyle, tüm bölgeyi içine alan belediye imkanlarından faydalanabilen bir hizmet anlayışından bahsediyoruz.

Serdar Mersin Gencelli Bölgesi
Serdar Mersin Gencelli Bölgesi

Aşırı yağmurlardan sonra gencelli‘de yaşayan halkımızın ne çileler çektiğini biliyorum. Bizzat gidip yerinde inceledim. Bu durumların yaşanmaması için doğal hayata zarar vermeden, koruma planları hazırlayarak yaptığımız halkın beğeniyle karşılayacağı projelerimiz hazır. Yeter ki gencelli bize bu konuda yetki versin biz hizmet etmeye hazırız.

Esnaf kardeşlerimiz bizim için çok önemlidir, esnaf biterse sadece foça değil Türkiye biter, esnafımızı koruyup kollamamız gereken bir dönemdeyiz.Esnaf kardeşlerimizin yaz ve kış sezonlarında yanlarında olacağız.

Serdar Mersin: Gencelli Yanlız Değil

Yaz sezonunun daha verimli ve uzun tutabilmek için gerekli olan her önlemi ve desteği belediye olarak vereceğiz. Kış sezonun da dükkan kapatan esnafımız olmayacak, Esnafımız yaz – kış ekmeğini kazanacak.