Serdar Mersin’ İnternet Sayfası Hizmetinizde

Foça Belediye Başkanı Adayı Serdar Mersin' halkın kendisine kolaylıkla ulaşabileceği tüm iletişim araçlarının(telefon, messenger, facebook, whatsapp )içinde bulunduğu bir internet sayfası

Foça belediye başkan adayı Serdar Mersin’ vatandaşların kendisini daha yakından tanıyabilmesi için internet sitesini kurdu.

Teknolojinin her an geliştiği bir dünyada birbirimizle anında iletişim kurabildiğimiz ve konular hakkında bilgi alabildiğimiz internet ortamında foça belediye başkan adayı hakkında detaylı bilgi almak isteyenler bu siteden bilgi alabilir.

İnternet sitesi adı : videolar

Whatsapp Hattı : 0532 052 9125

Serdar Mersin
Serdar Mersin: Belediye Meydanı’nda Miting Gibi Seçim Startı

Foça belediye başkan adayı Serdar Mersin’e: telefon, whatsapp , messenger, mail gibi uygulamaları ile kendisine ulaşmak isteyen vatandaşlarVideolarkısmında bulunan iletişim hatları ve sosyal medya ile ulaşabilirler.

Foça Belediye Başkan Adayı Serdar Mersin ‘ in sitesinde kendisi ile ilgili merak ettiğiniz her konuya ve bilgiye ulaşabilirsiniz.

Özgeçmiş ve projelerin de bulunduğu kişisel web sitesi belirli günlerde güncelleniyor ve halkın bilgisine sunuluyor.

insanoğlunun bilimi kullanarak hayatı kolaylaştırmak için yaptığı şeylerden biri olan internet ve diğer iletişim hatlarını tek bünyede toplayan Serdar Mersin ‘in kişisel web sitesi herkese açık ve halkın istediği bilgilere kolayca ulaşabileceği şekilde düzenlenmiş.