Serdar Mersin: Tertemiz Pırıl Pırıl Bir Foça Yapacağız

Halkın takdiri, güveni ve isteği ile aday olan Foça Belediye Başkanı Serdar Mersin yaptığı bir konuşmada "Tertemiz, Yemyeşil, Pırıl Pırıl Bir Foça Yaratalım" diyerek halka umut verdi.

Halkın takdiri, güveni ve isteği ile aday olan Foça Belediye Başkanı Serdar Mersin yaptığı bir konuşmada “Tertemiz Pırıl Pırıl Bir Foça Yaratalım” diyerek halka umut verdi.

Sürekli halk ile iç içe olmayı tercih eden Serdar Mersin, samimi ve içten konuşmaları ile halkın gönlüne dahada giriyor. Foça’nın Yorgun ve Bakımsız halinden kurtulması gerektiğini söyleyen Mersin ‘in konuşması şöyleydi;

https://www.dailymotion.com/video/k3Kh2f5dZGvLdFt3pr7

“Belediyecilik kaynakların doğru zamanda, doğru yerde kullanılmasıdır. Gencelli’den başlayıp, ılıpınar’dan geçip, bağarası ve yeni foça’dan devam edip kozbeyli ve yeniköy’den başlayarak ; GERENKÖY unutmadım , foça’da gerçek bir turizm kenti yaratmak için her bir çalışmayı yapacağız. Bakın ne yapalım biliyormusunuz? gelin hep beraber bu foça’nın bitkin halinden yorgun ve bakımsız halinden kurtaralım geri kalmış tarihine son verelim. “Tertemiz yemyeşil, pırıl pırıl bir foça yaratalım.”

Aç açık insanımızın olmadığı, evsiz barksız insanın kalmadığı, işsiz güçsüz evladığımızın olmadığı bir foça yaratalım.” dedi.