Foçanın en önemli yerleşim merkezlerinden biri olan Yeni foça da halk ile bir araya gelen Foça Belediye Başkan Adayı Serdar Mersin, Nevruz bayramını kutladı

“Baharın gelişinin habercisi, doğanın yeşermişliği, barış ve dostluğun bayramı Nevruz kutlu olsun. Yerel seçimlerin bu duygu ve anlayışla son 10 gününü geçirmesini diler tüm halkımıza saygılarımı sunarım.” dedi.

Foçanın son 30 yıldır iyi yönetilmediğinin altını çizen Serdar Mersin, halkın değişim arzusunun çok yüksek olduğunu ifade etti.

Sıra Sende Yeni Foça

“Foçamızı ve tüm yaşayanlarını Ailemizin bir ferdi olarak görüyoruz. İyi ve kötü günde hep beraber olmayı bir Aile örf adet ve geleneği olarak görüyoruz.”

“Foça’da Su , Kanalizasyon ve Foseptik derdi bitecek. Önce yerin altına yatırım yapacağız. Foçamızın günlük şovlarla geçirecek zamanı kalmamıştır. Kışın 40 bin Yazın 100 bin kişinin yaşadığı Foçam 40 yıllık su boruları ile ancak susuz kalır.”

“Ekonomik sebeplerle Eğitimine ara vermek zorunda kalan Atatürk genci bırakmayacağız. Okumak isteyen her gencimize destek vereceğiz”

“Yeni Foçamızı yat limanı,yel değirmenleri,Tarihi taş evleri ,Rüzgarı ,Ev pansiyonculuğu ve kıyılarıyla bölgenin butik Turizm kenti haline getireceğiz”

KAYBEDİLEN YILLAR TÜM SIYASİ TERCIHLERE SAHİP SEÇMENİMİZİN GÖZÜ ÖNÜNDEDİR.. AÇILIŞI YAPILANI 9 AY OLMUŞ VE ÇÜRÜMEYE TERK EDİLMİŞ FOCA GARAJI EN BÜYÜK PROJEDİR.

Foçamızı Muhtarlarımızla birlikte yöneteceğiz.Tüm bölgeye Muhtarlarımıza bağlı kuracağımız acil Müdahale birimimiz ile anında destek vereceğiz. Artık sokaklarda hep beraber hizmet üreteceğiz.