Türkmentepe hemşehrileriyle omuz omuza

Cumhuriyet Halk Partisi Foça Belediye Başkan Aday Adayı Gürol Türkmentepe Balkan ve Rumeli Göçmen Derneklerinden desteklerini esirgemiyor.

Bakırçay Havzası Balkan ve Rumeli Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı aynı zamanda CHP Foça Belediye Başkan Aday Adayı Gürol Türkmentepe İzmir’de kurulu bulunan Balkan dernekleriyle dayanışma içinde çalışmaya devam ediyor. Seçim çalışmalarını tam gaz sürdüren Türkmentepe Balkan derneklerinin organizasyonlarını da es geçmiyor.

HEMŞEHRİLERİNİN TÜRKMENTEPE’YE İNANCI TAM

Katıldığı Dernek gecelerinde Başkan havasında karşılanan Türkmentepe’ye hemşehrilerinin inancı tam. Dernek faaliyetlerinin dayanışma ruhunu canlandırdığını dile getiren Türkmentepe, “Hemşehrilerimizle birlikte geçirdiğimiz bu vakitleri önemsiyorum. Balkan Dernekleri olarak Balkan kültürünü yaşatıp devam ettirmek için el eleyiz. Hemşehrilerim Aday Adaylık sürecimde de bana her zaman destep oluyorlar. Arkamda oldukları bana güvendikleri için onlara minnettarım” dedi.

‘BALKAN HAVASI FOÇA’DA TÜM COŞKUSUYLA ESECEK’

Türkmentepe Foça’da şimdiye kadar ki en iyi Balkan festivallerini düzenleyeceklerini söyledi. Türkmentepe, “Balkan havası Foça’da tüm coşkusuyla esecek. Çok güzel projelerimiz var. Uluslararası düzeyde Foça’ya insanların akın akın gelecegi büyük festivaller gerçekleştireceğiz” diye konuştu.