İYİ PARTİ BUCA İlçe Teşkilatı Birlik ve Beraberlik Buluşması

Sayın Hüsmen KIRKPINAR
İYİ PARTİ Buca İlçe Başkanı Gamze BİLGEN TORUN ve yönetim kurulu tarafından tek tek tespiti yapılarak 47 Mahalle Temsilcimizin mazbataları bizzat İL Başkanımız ve Buca İlçe Başkanımız Gamze BİLGEN TORUN tarafından törenle kendilerine takdim edilmiştir.

İYİ PARTİ Buca İlçe Başkanı Gamze BİLGEN TORUN ve Yönetim Kurulu tarafından Pazar günü “BİRİLİK ve BERABERLİK” kahvaltısı 06.01.2019 tarihinde gerçekleştirildi.

Sayın Hüsmen KIRKPINAR

Kahvaltıya İYİ PARTİ İl Başkanı Sayın Hüsmen KIRKPINAR ve yönetim kurulu üyeleri, 30 İlçe ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

İYİ PARTİ Buca İlçe Başkanı Gamze BİLGEN TORUN ve yönetim kurulu tarafından tek tek tespiti yapılarak 47 Mahalle Temsilcisinin mazbataları bizzat İl Başkanı Hüsmen KIRKPINAR ve Buca İlçe Başkanı Gamze BİLGEN TORUN tarafından törenle kendilerine takdim edildi.

Sayın Hüsmen KIRKPINAR

Kahvaltıya yaklaşık 700 kişi katılmış olup İl başkanı Hüsmen KIRKPINAR tarafından bir sonraki etkinliklerin daha geniş kapsamlı etkinlikler olması gerektiği konuşuldu.

Sayın Hüsmen KIRKPINAR

Sayın Hüsmen KIRKPINAR seçime startı Buca’dan verdiklerini ve beklenen 30-0 sonucunu vurguladı.

Bucada, yeni ve güçlü dönemiyle Başkan TORUN,önümüzdeki yerel seçimde BUCA’NIN BURÇLARINA İYİ PARTİ BAYRAĞINI DİKECEĞİZ sözünü verdi.

Sayın Hüsmen KIRKPINAR

Ayrıca kahvaltıda bu güne kadar İYİ PARTİ nin İzmir ilindeki çalışmaları paylaşıldı.

İlçe başkanı TORUN ; “Bucamıza her geçen gün yeni üyeler eklenmektedir. İYİPARTİ olarak daha geniş kitlelere ulaşma çabamızdan olumlu sonuçlar almaktayız.Kahvaltımıza katılan tüm İYİ insanlara teşekkür eder. Daha İYİ günlerde birlikte olmak dileklerimi iletirim.” dedi.