Türk Siyasetinin Gelişmesi Ve 21.Yüzyılın Gerçeklerine Entegre Olabilmesi;Eğitimli,İnovatif Düşünen,Entellektüel Ve Özgüveni Yüksek Bir Nesille Mümkündür.

İyi Parti Çatısı Altında Siyasi Söylemlerden Uzak Yeni Dünyanın Kodlarını Düşünüp,Tartışan Ve Bu Yeni Oluşumda Çözümler Üreten Gençlerle Çalışıyoruz.Bizim Tek Gerçeğimiz Bu Ülke İçin Değerli Tek Bir Çivi Çakan Herkesi Alkışlayıp,Eksik Kalınan Veya Düşünülmeyen Projeleri İyi Parti İktidarı İle Halkımızın Faydasına Sunmaktır.

İyi Gençlik İçerisinde Uzun Dönem Türkiye Siyasi Figürlerini Çıkartabilecek Olmakta Aynı Zamanda Bugünün Siyasi Konjonktüründe Fiili Çalışacak Aktörleri İçlerinde Barındırmaktadır.

Önümüzdeki Yerel Seçimler Hakkında Sizlere Bahsettiğimiz Duruş Ve Karakterle Partimiz Ve Milletimiz İçin Durmadan Çalışacağız.
İttifak Konusu Genel Merkezimizde Değerli Genel Başkanımız Ve Genel Başkan Yardımcılarımızın İnsiyatifindedir.İlerleyen Günlerde Herşeyin Önce Vatan Görüşü İle En Güzelinin Karar Verileceğine İzmir İyi Gençlik Kolları Olarak İnanıyoruz.

İyi Gençlik İzmir Olarak Devamlı İzmir Halkı İle Birlikteyiz.Geçen Gün Sn.Genel Başkanımızın Başdanışmanı Sn.Taylan Yıldız’ın İzmir’i Ziyareti Esnasında Foça İlçesi Gerenköy Mahallesinde Yapmış Olduğumuz Ispanak Üreticisine Destek Faaliyetimizin Toplumsal Farkındalık Yaratması Ve Ulusal Medyada Yer Alması Bizlerin Doğru Yolda Olduğumuzun Göstergesidir.

Gençlik Kolları İl Başkanımız Sn.Orçun Çeken Ve Yönetim Kurulundaki Birbirinden Değerli Gençlerimizin İlerleyen Günlerde Çok Çeşitli Toplumsal Projelere İmza Atacaklarının Bilgisini Vermek İsterim.

Biz İyi Gençlik Olarak Bu Cennet Vatanın Yılmaz Bekçileriyiz.Atatürk’ün Bizlere Emaneti Olan Gençliğe Hitabenin Düsturunda Ve İyi Ahlaklı Tavrımızla İyi Ve Yaşanabilir Bir Ülke İçin Tüm Çabamız…