Devlet Yönetimi
Niye Gençler İyi Parti Bünyesinde Buluşuyor Diye Sorular Geliyor. Bu Sorulara Verilecek Cevapların Başında O Gençlerin Hayallerinde Yanlarında Olduğumuz Gerçeği Geliyor.Evet Biz Türk Gençliğinin Hayallerini Umursuyoruz.Onlar İse Bize Nasıl Bir Türkiye Yaratmamız Gerektiği Hususunda Yol Gösteriyorlar…

Devlet Yönetimi;

Özü Anne Şefkatine Dayanır.Eşit,Merhametli,Fedakar Ve Ayrımsız Davranmak İster.
Türkiye’de Yaşayan Ve Geleceği İçin Hayaller Kurmak İsteyen Gençlerin Devletinden Beklediği Bu Şefkattir.

Niye Gençler İyi Parti Bünyesinde Buluşuyor Diye Sorular Geliyor.

Bu Sorulara Verilecek Cevapların Başında O Gençlerin Hayallerinde Yanlarında Olduğumuz Gerçeği Geliyor.Evet Biz Türk Gençliğinin Hayallerini Umursuyoruz.Onlar İse Bize Nasıl Bir Türkiye Yaratmamız Gerektiği Hususunda Yol Gösteriyorlar…

Bir Fransız Atasözünü Çok Önemserim.

”Yıldızlara Dokunamazsınız Ama Onlar Karanlık Gecelerde Size Yol Gösterirler.”

Biz İYİ Partinin Vatanperver Gençliği Olarak Hayallerimizi Bu Bağlamda Kuruyor Fakat Hedeflerimizi Tutarlı Ve İnançlı Bir Yol Haritası Belirleyerek Çalışıyoruz.

Biz Kutsal Değerlerimizin Hepsine Bağlıyız. Altı Boş Olan,Kulaktan Duyma Bilgilerle Değil Erişilebilir Tüm Bilgiler Işığında Okuyarak Gerçekler Doğrultusunda Gelişiyoruz.

Evet İyi Parti Gençliği Eğitime Ve Bilime Önem Veren Ve Tek Hedefi Geleceğin Lider Medeniyeti Olan Bu Gençlik Ülkemizin Bekasının Garantisi Olacaktır.
İyi Partinin Tüm Teşkilat Binaları Vatansever Türk Gençliğini Ağırlamak,Onların Hayallerini Öğrenmek Ve Büyük Bir Aileye Mensup Olmalarını Sağlamak İçin Devamlı Açık Durumdadır.

Sn.Genel Başkanımızın Bizlere Verdiği Değer,İl Başkanımız Sn.Hüsmen Kırkpınar’ın Göstermiş Olduğu Sevgi Ve Destek Sayesinde Bizler İzmir Şehrimizde Diğer Arkadaşlarımız İse Diğer Şehirlerde Çok Ama Çok İYi Şekilde Çalışıyoruz

Asla Karamsar Olmayız,İrademiz Ve İnancımız Çok Kuvvetli,Biz Türk Gençliğiyiz Ve Türk Milletinin Devamının Garantisiyiz. Bu Enerjimiz Ve Bu İnancımız İle Türkiye Cumhuriyetinin Geleceği İçin Çalışacağımıza And İçeriz!

IYI PARTİ İl Bşk.Yrd. Evren Gülay