Foça Belediyespor Maçı Aldı

Sekizinci haftada, Zübeyde Hanım Kolejleri Çamdibi Altınok Spor’u 4-0 yenen Foça Belediyespor, İzmir Süper Amatör Lig Kırmızı Grup’ta liderliğe yükseldi.

FOÇA BELEDİYESPOR 4 – ÇAMDİBİ ALTINOK SPOR 0

İlk yarısı Foça Belediyespor’un 2-0 üstünlüğüyle geçilen maçtaki golleri; 11. dakikada Gökhan Güneş, 40. dakikada Burak Beyit, 59. dakikada Ayhan Işık ve 72. Dakikada Berkay Bulut attı.

Yağmurlu ve serin havanın futbolu zorlaştırdığı maçta, her iki takım oyuncuları da istekli ve centilmence mücadele etti. Foça Belediyespor, ofsayt gerekçesiyle sayılmayan golleri ve cömertçe harcadığı pozisyonları olmasa maçı daha farklı bir skorla da kazanabilirdi.

Bu galibiyetle, Ceyhan Altınyıldız Spor’un 2 puan önünde 19 puanla grup liderliğine yükselen Foça Belediyespor, kendi evinde farklı galip gelerek gelecek hafta deplasmanda oynayacağı Poyracık Bilir Altay maçı için moral kazandı.

Bu galibiyetle, Ceyhan Altınyıldız Spor’un 2 puan önünde 19 puanla grup liderliğine yükseldi

FOÇA BELEDİYESPOR 4 – ZHK. ÇAMDİBİ ALTINOK SPOR 0

Stad: Foça Belediyesi Nihat Hüsenay Stadı – Tarih: 18 Kasım 2018, Pazar – Başlama Saati: 14.00

Hakemler: Umut Tokmak, Cem Düzgülsen, İsmail Atıcı

Foça Belediyespor: Nurettin Güneş, Oğuz Acar, Hakan Çetinkaya, Yunus Süme, Erkan Akbal(K), Nadir Pirzola, Burak Beyit, Ayhan Işık(Dk.75 Haluk Aslan), Gökhan Güneş(Dk.87 Alihan Er), Yağız Kasar, Koray Kadan(Dk.70 Berkay Bulut) – Antrenör Güven Beyit

ZHK. Çamdibi Altınok Spor: Alpercan Kaya, Mahsun Kaymaz, İbrahim Akyollu, Hakan Çakanlar(K)(Dk.73 A. Alperen Duman), Oğuzhan Çınar, Şahin Kaplan, Koray Apak, Halil Uzunlu(Dk.62 Berkay Uzun), Aygün Erdener, Nihat Yüce, M. Devrim Taşdelen(Dk.67 Can Güzel) Yönetici: Haktan Tırıs

Sarı Kartlar: Dk.34 Yunus Süme, Dk.50 Burak Beyit, Dk.65 Yağız Kasar, Dk.86 Nadir Pirzola (Foça) – Dk.55 Mahsun Kaymaz (Çamdibi)
Goller: Dk.11 Gökhan Güneş, Dk.40 Burak Beyit, Dk.59 Ayhan Işık, Dk.72 Berkay Bulut