Kupayı istegelsin ekibi teslim etti. Galatasaray “istedi”, şampiyonluk geldi

Şampiyonluk kupasını istegelsin ekibi teslim etti. 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu Şampiyonu Galatasaray, 22. şampiyonluğunu Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu‘nda kutladı. Etkinliğin sürprizi ise, kutlamanın sponsorlarından biri olan istegelsin’inekibi tarafından teslim edilen şampiyonluk kupası oldu.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda gerçekleştirilen şampiyonluk kutlamaları renkli görüntülere sahne oldu. Market alışverişinin zaman kaybetmeden, kolayca yapılmasını sağlayan istegelsin’in de sponsorlarından biri olduğu Galatasaray’ın bu özel gecesinde kupa, şampiyona istegelsin ekibi tarafından teslim edildi.

2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu’nda gülen taraf Galatasaray oldu. Sarı kırmızılı takım, hızlı ve kolay bir market alışverişi tecrübesi yaşatan istegelsin’in sponsorları arasında olduğu kutlamada kupasına kavuştu. On binlerce taraftarın coşkulu bir şekilde katıldığı etkinlikte DJ Suat Ateşdağlı performansının yanı sıra İrem Derici, Soner Sarıkabadayı, Emre Aydın ve Alya da sahne aldı.

Geçtiğimiz hafta kendi sahasında Medipol Başakşehir’le karşılaşan Galatasaray, rakibini 2-1’lik skorla geçerek ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan etmişti.

Istegelsin hakkında:

Market alışverişinin zaman kaybetmeden, kolayca yapılmasını sağlayan istegelsin, Türkiye’nin en kaliteli ve güvenilir markalarının ürünlerine süpermarket fiyatlarıyla ulaşılmasını sağlıyor. App Store ve Google Play’de bulunan uygulamasıyla, yeni nesil market alışverişi deneyimini yaşatan istegelsin, soğuk hava depolarında saklanan meyve, sebze ve etleri soğuk zincir kırılmadan, istenen saatte kapıya kadar teslim etme avantajı sunuyor. Yüzlerce marka, binlerce çeşitten oluşan geniş bir ürün portföyüne sahip olan istegelsin, kullanıcılarına; alternatif ürün seçimi, stok sorunu, son kullanma tarihi gibi problemlerin yaşanmadığı hızlı ve kolay bir market alışverişi tecrübesi yaşatıyor.