Pepsi, UEFA Şampiyonlar Ligi Finali futbol meraklılarını bir araya getirdi

Pepsi®, dünyanın en çok takip edilen ve en prestijli liglerinden biri olarak kabul edilen UEFA Ligi sponsorluğunu Pepsi ile; #FutboluDoyasıyaYaşa sloganıyla Point Hotel’de düzenlediği davetle kutladı.

Futbol yorumcusu Cüneyt Haydaroğlu’nun moderatörlüğünde futbol meraklıları, dünyanın en büyük spor etkinliklerinden; UEFA Şampiyonlar Ligi final maçı heyecanını birlikte yaşadı.

Ünlü müzik grubu Imagine Dragons, Pepsi sponsorluğunda gerçekleşen ‘’2019 UEFA Şampiyonlar Ligi finali Açılış Töreni’nde sahne aldı. ‘Radioactive’ ve ‘Thunder’gibi hit şarkılarıyla bilinen Grammy ödüllü rock grubu; her yıl dünyanın en çok izlenen spor etkinliği olan ve bu yıl 1 Haziran Cumartesi günü Madrid Metropolitano Stadyumu’ndaki başlama vuruşundan hemen önce futbolseverler ile buluştu.

PepsiCo Gazlı İçecekler Kategorisi Pazarlama Direktörü Aslı Önder; “PepsiCo olarak, UEFA gibi prestijli bir platformda küresel ölçekte bir işe imza atmaktan gurur duyuyoruz. Pepsi, futbol ve eğlence alanında güçlü bir geçmişe sahip bir marka ve biz Madrit’te olamayan Türk futbolseverlerin coşkusunu paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Pepsi’nin #FutboluDoyasıyaYaşa sloganıyla düzenlediği etkinlik, Metropolitano Stadyumu’nda Totenham ve Liverpool arasındaki maça ev sahipliği yaptı.