Rusya Türkiye Maçı Ne Zaman Saat Kaçta? A Milli Takım Maçı Hangi kanalda?

Rusya Türkiye Maçı Ne Zaman Saat Kaçta? A Milli Takım Maçı Hangi kanalda? UEFA Uluslar Ligi’nde lider Rusya ile karşılaşacak olan Türkiye, ihtiyaç duyduğu 3 puanı alabilmek için en iyi 11’i ile sahada olacak.

milli maç,türkiye,milli takım,futbol,a milli takım maçı ne zaman,rusya türkiye maçı ne zaman,rusya türkiye maçı hangi kanalda,rusya türkiye maçı saat kaçta,rusya türkiye maçı 2020,rusya türkiye maçları,türkiye ve rusya maçı,rusya vs türkiye,rusya vs türkiye maçı,rusya türkiye futbol maçı,rusya türkiye milli maçı,rusya,milli maç saat kaçta,şenol güneş,ruysa maçı hangi kanalda,rusya ve türkiye milli maçı,13 ekim 2020 rusya türkiye maçı,UEFA Uluslar Ligi B Ligi

Grupta 6 puanla ilk sırada yer alan Rusya’nın karşısına çıkacak olan A Milli Takımımız, galip gelmesi halinde sonraki maçlara odaklanacak. Peki, Rusya Türkiye maçı ne zaman?

Ay-Yıldızlılar, Rusya karşılaşmasının hazırlıkları için iki gün daha Almanya’da kalacak ve 10 Ekim Cumartesi günü Köln’den Moskova’ya geçecek.

Rusya Türkiye maçı için geri sayım başladı. Çarşamba günü Almanya karşısında attığı 3 gol ile moral bulan Türkiye, hafta sonu oynanacak olan Rusya maçı ile UEFA Uluslar Ligi’ndeki mücadelesini sürdürecek.

B Ligi Grup 3’de mücadele eden Türkiye, beraberlik ve mağlubiyet sonrası aldığı 1 puan ile grupta üçüncü sırada yer almaya devam ediyor.