Ünlü yatırımcı ve Tenisci Serena Williams, The Peninsula Hotel ‘de Kaldı

Tenis oyuncusu ve girişimci Serena Williams, bu yıl 20 Mayıs-9 Haziran tarihleri ​​arasında Fransa’nın en büyük uluslararası tenis turnuvası olan Roland Garros’ta yarışırken THE PENINSULA PARIS’te kalmayı tercih etti.

Arc de Triomphe‘ye birkaç adım mesafede yer alan The Peninsula Paris, tüm konuklarına sunduğu zengin ve lüks deneyim nedeniyle Paris’teki ‘Saray’ın takdir edilen özelliğini kazandı.

Ünlü Tenisci ve yatırımcı Serena Williams
Ünlü Tenisci ve yatırımcı Serena Williams Fransa Tenis Turnuvası Roland Garros kapsamında gerçekleştirdiği Paris seyahatinde The Peninsula Hotel’de konaklamayı tercih etti.

200’den fazla lüks odaya ev sahipliği yapan The Peninsula Paris, Paris’in Avrupa halkı tarafından en çok rağbet gören otellerinden biri haline geldi ve West Coast gezginleri için sıcak bir nokta haline geldi. 19.000 metrekarelik spa, konuklara Asya uygulamaları ve bilgisini yücelten hizmetler ile eşsiz bir şımartan deneyim sunuyor.

Buna ek olarak, The Peninsula Paris, Eyfel Kulesi‘nin muhteşem manzarasını sunan L’Oiseau Blanc da dahil olmak üzere konukların seçebileceği altı farklı yemek deneyimi sunuyor.