AMD Radeon RX 6900 XT ve RX 6800 Açıklandı

AMD RADEON RX 6800
AMD RADEON RX 6800

Bu dizide, ortak stüdyolarımızın yakında çıkacak olan birkaç yeni nesil başlıkta uyguladığı yeni teknolojileri inceliyoruz. Grafikler ve Performans, PC oyun deneyiminin merkezinde yer alır.

AMD Radeon ™ RX 6000 serisi ve Ryzen ™ 5000 serisi ile oyuncular, yüksek performanslı oyun için yeni bir standart bekleyebilirler. Codemasters tarafından geliştirilen DIRT 5, etraftaki en cesur arazi yarışı deneyimidir. Dünyanın en ikonik rotalarında bir yol açın.

Ralli simgelerinden kamyonlara, GT kahramanlarına ve çok daha fazlasına kadar en geniş araç listesini kullanın. Stüdyo, AMD ile ortaklaşa, Değişken Hızlı Gölgelendirme, FideltyFX ™ Ortam Kapatma ve daha fazlasını sunabildi.

AMD Ryzen ™ işlemcilerle eşleştirilen AMD Radeon ™ RX grafikleri, günümüzün en iyi oyunlarında 1080p’den 4K’ya kadar üstün oyun deneyimleri sağlar.

Yüksek sadakatin tadını çıkarın, AMD Radeon ™ Software Adrenaline 2020 Edition ile tüm Radeon ™ RX 6000 serisi ürünlerde sürükleyici oyun.

Ultra akıcı, düşük gecikmeli oyun deneyimi için FreeSync ™ teknolojisine sahip bir monitör ekleyerek deneyimi tamamlayın. Hepsini Radeon ™ grafikler ve Ryzen ™ işlemcilerde oynatın. *** AMD Radeon grafiklerini keşfedin