En Popüler FPS Oyunu Wolfteam Final Maçı

Türkiye’nin en popüler FPS oyunu Wolfteam için düzenlenen ve sadece oyun içindeki Zaitsev ekipmanıyla mücadele edilen turnuvanın final mücadelesinde SuperNation ile Nexus takımları mücadele etti. Maçı 2-1 kazanan SuperNation 30 bin TL’lik ödülün de sahibi oldu. Turnuvaya toplam bin 175 takım ve 3 bin 528 oyuncu katıldı.

Netmarble Türkiye, Türkiye’nin en popüler FPS oyunu Wolfteam için 04 Şubat 2019 tarihinde başlayan ve rekor katılımla gerçekleşen Wolfteam Zaitsev Turnuvası’nda final heyecanı yaşandı. Bin 175 takımın ve toplamda 3 bin 528 oyuncunun 2 buçuk ay boyunca mücadele ettiği turnuvanın final maçında SuperNation ile Nexus takımları karşılaştı.

Finalin ismi Nexus ve SuperNation

Turnuva boyunca 10 farklı maça çıkarak finale ismini yazdırmayı başaran takımlar Nexus ve SuperNation oldu. SuperNation rakibini 2-1’lik sonuçla yenerek şampiyon oldu ve 30 bin TL’lik ödülün de sahibi oldu. Turnuvayı ikinci tamamlayan Nexus ise 15 bin TL ödül kazandı. Jesterof ve Classio takımları ise 3.lük maçına çıktı ve rakibini 1-0’lık skorla geçmeyi başaran Classio ise üçüncü olurken 7 bin 500 TL ödül kazandı. Tek maç üzerinden 9 oyunu kazanma formatında oynanan turnuvanın başlangıcından final mücadelesine kadar toplam bin 116 maç oynandı.

Dereceye giren takımlara büyük ödüller kazandı

Espor oyuncusu olmayan tüm bilgisayar oyuncularına da arkadaşlarıyla birlikte turnuva heyecanını yaşama ve eğlenme vaadi sunan Wolfteam turnuvası, oyunculara bu eğlencenin yanında büyük ödüller de verdi.

Wolfteam Turnuvası’nda toplam ödül havuzu 100 bin TL. İlk 64’e giren tüm takımlar ödül kazandı. 4’üncü ve 8’inci sıra arasında yer alan takımlar 2 bin 100 TL, 9-16 arası bin 500 TL, 17-32 arası 900 TL, 32-64 arası 510.000 JP kazandı.

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 5000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır.

Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam’ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için Netmarble sitesini adresini ziyaret edebilirsiniz.