İnce Ruhlu Annenize Ultra İnce Bilgisayar

Teknoloji devi Lenovo’nun inceliği ve şıklığı ile öne çıkan dizüstü bilgisayarı ultra ince Lenovo IdeaPad 330S ayrıca uyku modundayken bile telefon şarj etme imkanı vererek Anneler Günü için ideal bir hediye önerisi oluşturuyor.

İSTANBUL, 6 Mayıs 2019Dünyanın ve Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden Lenovo, Lenovo IdeaPad 330S ile Anneler Günü’nde annenizi hafif, kolay taşıyıp çok rahat kullanabileceği zarif bir bilgisayarla tanıştırma fırsatı sunuyor. Lenovo IdeaPad 330S, ultra ince ve ultra şık görünümüyle sizin için her şeyin en iyisini düşünen ince ruhlu annelerinize platin grisi rengiyle çok yakışacak.

Mükemmel pil ömrü, üstün performans

Lenovo IdeaPad 330S ultra ince tasarımının dışında 14 inçlik ekranı, 6 saate varan mükemmel pil ömrünün yanında, dizüstü bilgisayar uyku modundayken bile annenizin telefonunu ya da tabletini USB 3.0 bağlantı noktası aracılığıyla şarj edebilir. IdeaPad 330S ayrıca Dolby Audio ses sistemi ile eğlence deneyimini zengin ve güçlü bir sesle destekliyor.

Lenovo Hakkında

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) 45 milyar ABD Doları değerinde bir Fortune 500 şirketidir ve en iyi kullanıcı deneyimini yaratan akıllı cihazlar ve altyapı aracılığıyla Akıllı Dönüşümü yürüten küresel teknoloji lideridir. Lenovo, akıllı ve bağlantılı ürünlerde dünyanın en geniş portföylerinden birine sahiptir. Bunlara, akıllı telefonlar (Motorola), tabletler, kişisel bilgisayarlar (Thinkpad, Yoga, Lenovo Legion) ve iş istasyonlarının yanı sıra AR/VR (Artırılmış Gerçeklik / Sanal Gerçeklik) cihazları ile akıllı ev / ofis çözümleri dahildir. Lenovo’nun veri merkezi çözümleri (ThinkSystem, ThinkAgile), iş dünyasını ve toplumu değiştiren bağlantılar için bilgi işlem gücü ve kapasite oluşturmaktadır. Lenovo, herkesin içindeki farklı yana ilham vermek ve herkesin gelişim sağladığı daha akıllı bir gelecek oluşturmak için çalışmaktadır. Bizi LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram, Weiboüzerinden takip edip, Storyhubüzerinden en güncel Lenovo haberlerini okuyabilir ve lenovo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.