Avast Business çözümleri şu anda tüm dünyada 700 bin işletmeyi ve 6 milyonu aşkın kullanıcıyı korumaktadır.

Avast Dünyanın en geniş tehdit tespit ağından destek alıyoruz ve son 30 yıldır koruduğumuz değerlere uygun bir anlayış ile hareket ediyor.

Yönetilen Hizmet Çözümleri

Müşterilerinize iyileştirilmiş hizmetler sunun ve gittikçe daha tehlikeli hâle gelen çevrim içi dünyada müşterilerinizin içinin rahat olmasını sağlayın.

İstediğiniz yerde ve zamanda müşterilerinizi korumanıza yardımcı olacak bulut tabanlı konsol.
CloudCare tehditleri izlemeyi, sorunları gidermeyi ve müşterilerinize çoklu koruma katmanı sunmayı önemli ölçüde hızlı ve kolay hâle getiren ücretsiz bulut tabanlı uç nokta güvenlik yönetimi platformudur.

İşiniz artık çok daha kolay. Tehditleri izleyin ve çalışma alanında bulunmanın getirdiği maliyet ve zamandan tasarruf ederek tek bir bulut tabanlı güvenlik portalından gerçek zamanlı olarak hızlı destek sağlayın.

CloudCare ile günümüz piyasasında rekabet gücünüzü korumanız için kendinize ve müşterilerinize gerekli olan korumayı sağlayacak olan kullandığın kadar öde hizmetlerini hızlı bir şekilde dağıtabilirsiniz.

Avast kim olduğunuza, nerede olduğunuza veya nasıl bağlandığınıza bakmaksızın herkes için güvenlik ve gizlilik sağlayan bir dünya yaratmayı amaçlamaktadır.

Daha hızlı ve akıllı yapay zekâ

Avast dünyada gerçek zamanlı olarak siber saldırılarla mücadele etmek için yeni nesil teknolojiler kullanan en büyük güvenlik şirketlerinden biridir. Benzeri görülmemiş hızlarda öğrenmeyi kolaylaştıran, yapay zekâ motorumuzu diğerlerinden daha akıllı ve daha hızlı hale getiren ve yüz milyonlarca kullanıcıdan sürekli bir veri akışı alan muazzam bir bulut tabanlı makine öğrenimi motoruna sahip olduğu için diğer yeni nesil şirketlerden farklıdır.

Ölçeklenebilir, bulut altyapısı

Avast, internette olan her şeyi gören ve ölçeklenebilir bir bulut tabanlı güvenlik altyapısı oluşturdu. İyi veya kötü her şeyi çevrim içi görme imkânımız var ve bu sayede potansiyel tehditleri ilk inceleyen ve analiz eden olmanın eşsiz avantajına sahip. Yeni bir kötü amaçlı yazılım keşfedildiğinde, kullanıcılarımızı korumak için hızlıca yeni güvenlik özellikleri oluşturabiliyor.

Avast’ın yenilikçi güvenlik yaklaşımı, kaynağını dünyadaki en yetenekli ve deneyimli güvenlik mühendislerinden almaktadır. Mühendislik ve bilgisayar bilimleri için mükemmel bir yer olan Prag’da bulunan merkezimize en iyi ve en parlak insanları çekiyor ve toplam çalışanlarımızın %45’inden fazlasını Ar-Ge alanında istihdam ediyoruz. Bilim insanları, mühendisler ve matematikçiler Stanford, MIT, Oxford ve NASA gibi en saygın kurumlarda eğitim almıştır. Kazanmak ve “kötü adamları yere sermek” isteyen tutkulu kültürümüz sayesinde büyümektedir.

Avast Free ücretsiz antivirüs indirmek için ; Free Anvirüs