BtcTurk

  BtcTurk, 1 Temmuz 2013 tarihinde kurulan Türkiye’nin ilk, dünyanın 4. Bitcoin alım satım platformudur. Şirket kurulduğu günden bugüne kadar kullanıcılarına en güvenilir hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir.

  Bu doğrultuda platform ileri düzeyde sistem güvenliği yöntemleri ile korunmakta ve sürekli olarak uluslararası bağımsız denetim şirketlerinin denetimine tabi olmaktadır.

  Türkiye’de yapmış oldukları yatırım ve anlaşmalar ile kullanıcılar; 7/24 Türk lirası ile Bitcoin alım satımı yapabilir, istedikleri anda Türkiye’deki banka hesaplarına veya anlaşmalı ödeme kuruluşlarına bağlı cüzdanlarına Türk Lirası çekebilirler.

  2013 yılından itibaren biriken deneyimleri sonucu, 7/24 canlı destek veren uzman ekip ile Türkiye’nin ilk ve en güvenilir Bitcoin alım satım platformu olarak hizmet vermeye devam ediyor.

  BtcTurk 2019 yılında, Yeni Malatyaspor isim ve forma sponsorluğu ile dünyada bir ilki gerçekleştirdi 2020’de ise Kadın ve Erkek Futbol Milli takımlarımıza ana sponsor olarak dünyada bir ilke daha imza attı

  İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. tarafından yönetilen BtcTurk, Türkiye Cumhuriyeti Sanal Pazaryeri Hukuki standartlarına uygun olarak 15.000.000 Türk Lirası sermaye ile hizmet vermektedir. Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş.

  Google News