Doya Doya Moda

  Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yerini alan Doya Doya Moda yarışması Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği bir yarışma proğramıdır.

  Doya Doya Moda’nın jüri üyeleri ise ; Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez

  Doya doya moda programını diğer moda programından ayıran en büyük özellik ise kilolu ve büyük bedene sahip olan yarışmacıların yer almasıdır. Doya doya moda katılım şartları büyük beden olmak ve 18 yaşından büyük olmak.

  Doya doya moda yarışmasında 7 yarışmacı bulunmaktadır, jüri üyeleri her gün değişik konseptlerde giyinen kadınlara puan vermektedir. Program sonunda Doya Doya Moda Günün Birincisi seçilmektedir.

  Hafta içinde toplanan puanlar ve en son cuma günü yapılan yapılan final sunumu ile Doya Doya Moda Haftanın Birincisi ve Doya Doya Moda Haftanın Kazananı belirlenmektedir.

  Her hafta cuma günü Haftanın birincisi ile birlikte Doya Doya Moda’da bir yarışmacı elenir. Doya Doya Moda ‘ da Kim Elendi sorusu merak edilir.

  Doya doya moda haftanın birincisine Altın KOLYE ve TAKI bileklik kazanmaktadır. İsterse jüri üyesi Gülşah Saraçoğlu haftanın birincisine ELBİSE hediye etmektedir.

  Haftanın elenen yarışmacısının yerine haftanın ilk günü yeni bir yarışmacı yarışmaya dahil olur.

  Google News