TikTok

  TikTok önde gelen kısa video uygulamasıdır. İnsanların hayatlarına ilham vermeyi ve zenginleştirmeyi misyon edinen TikTok, dünya üzerindeki herkesin videolar aracılığıyla tutkularını paylaşabilmesini sağlar.

  Yaratıcılığını ortaya çıkarabilmesine uygun pozitif bir uygulama deneyimi sunar. TikTok’un Los Angeles, New York, Londra, Paris, Berlin, Dubai, Mumbai, Singapur, Jakarta, Seoul ve Tokyo’da global ofisleri mevcuttur.

  TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkânı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır.

  TikTok kısa mobil videolar için dünyanın önde gelen bir mecrasıdır. TikTok önde gelen kısa video uygulamasıdır. İnsanların hayatlarına ilham vermeyi ve zenginleştirmeyi misyon edinen TikTok, dünya üzerindeki herkesin videolar aracılığıyla tutkularını paylaşabilmesi ve yaratıcılığını ortaya çıkarabilmesine uygun pozitif bir uygulama deneyimi sunar.

  TikTok’un Los Angeles, New York, Londra, Paris, Berlin, Dubai, Mumbai, Singapur, Jakarta, Seoul ve Tokyo’da global ofisleri mevcuttur.

  TikTok’un görevi dünyanın yaratıcılığını, bilgisini ve herkesin yaşamından anları yakalamasını ve paylaşmasını sağlamaktır.

  Yaratıcılık ve kendini ifade edebilme ile gelişen global bir topluluk olarak, kullanıcıların kendilerini güvende ve rahat hissetmeleri bizim için çok önemlidir.

  Politika ve araçları topluluk için daha pozitif ve güvenli bir ortam sağlama üzerine geliştirilmiştir.

  Google News