Trendyol

  Trendyol Grup, Türkiye’de moda e-ticaret sektöründeki alışveriş sitesidir. Trendyol Grup markaları arasında Trendyol, Modagram ve Milla by trendyol bulunur.

  Aradığınız kaliteli ve şık tasarımlı modeller, indirimli fiyatlarla Trendyol’da. Her zevke uygun giyim modellerinde kaliteli seçenekler konusunda uzman bir site. Büyük İndirimler, Kargo Bedava Fırsatı , Yeni Sezon Ünlü Moda Markaları bulunmaktadır.

  Giyim, bilgisayar, cep telefonu, kozmetik, beyaz eşya, süpermarket & daha aradığın yüz binlerce indirimli ürün en uygun fiyatlar ve kampanyalarla Trendyol’da satılmaktadır.

  2018 yılında Trendyol’un yüzde 75’i, Çin merkezli alışveriş devi ‘Alibaba’ tarafından 728 milyon dolara satın alındı. Günümüzde Trendyol’un ana hissedarı Alibaba’dır.

  1000’i aşkın çalışanı ile 10 milyondan fazla üyesi bulunan Trendyol, Türk tasarımcılarının ürünlerini satışa sunan ilk sitedir.

  DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş.’nin iştiraki olarak çalışmalarını sürdüren Trendyol, farklı giyim mağazalarından alışveriş yapabilmenize olanak sağlar. T-29 adını verdikleri kalite kontrol testi ile birlikte çalışacakları firmaları belirlerler.

  Trendyol Grup, Türkiye’de moda e-ticaret sektöründeki alışveriş sitesidir.

  Trendyol Express Trendyol sitesinden sattığı ürünlerin teslimatını gerçekleştirmek amacıyla 2018 yılında kurduğu kargo girişimidir.

  Trendyol Yemek Çevrimiçi yemek alanında hizmet vermesi amacıyla 2020 ekim ayında kısıtlı alanda denemelere başlamıştır.

  Google News