Youtube Katıl

  Youtube Katıl Butonu , Youtube bünyesine katıl butonu özelliğini ekledi. Katıl butonu nedir ne işe yarar ?

  Ana YouTube sitesinde ve uygulamasında kullanılabilen üyelikler, kanal tarafından zaman zaman sunulan herkese açık rozetler ile emojileri aylık ödemeler karşılığında satın almanıza ve içerik üreticinin sunduğu ayrıcalıklara erişmenize olanak tanır.

  Üyelikler, bulunduğunuz ülkeye ya da bölge veya kullandığınız platforma göre farklı şekilde ücretlendirilebilir.

  Üye olduğunuzda belirli avantajlar elde edersiniz. Kanala üye olduğunuz seviyeye göre değişen ayrıcalıklar sunulabilir.

  Üyesi olduğunuz kanalda yaptığınız tüm yorumlarda ve canlı sohbetlerde, herkesin görebileceği şekilde kanal adınızın yanında gösterilen özel üyelik rozeti Bazı kanallarda, varsayılan rozetlerin farklı renkteki versiyonları veya kanal tarafından yüklenen özel rozetler kullanılarak ne kadar süredir kanalın üyesi olduğunuz gösterilir.

  Youtube Katıl Butonu

  Kanala canlı yayın esnasında üye olursanız canlı sohbette parlak yeşil renkli “Yeni Üye” mesajı gösterilir ve profil resminiz 5 dakika boyunca sohbetin en üstüne sabitlenir.

  Kanalın Topluluk sekmesinde yalnızca üyelere özel yayınlara erişim (kanal tarafından sunuluyorsa)

  Kanal tarafından sunulabilecek ve değişikliklere tabi içerik üretici ayrıcalıklarına erişim

  Üyelere özel canlı sohbete erişim (kanal tarafından sunuluyorsa)

  Canlı sohbette kanalın herkese açık özel emojilerine özel erişim (kanal tarafından sunuluyorsa) Aktif ücretli üyeler, kanalda canlı sohbette hangi sıklıkla yorum yapılabileceğini belirleyen “Yavaş mod”dan etkilenmez.

  Kanal üyesi olduğunuzda özel üyelik rozetiniz, ilgili kanalda yaptığınız tüm yorumlarınızda ve katıldığınız tüm canlı sohbetlerde gösterilir.

  Google News