Cildiniz 5 dakikada gençleşsin

Son dönemde çok popüler olan ve Hollywood yıldızlarının tercih ettiği ‘soğuk lifting’ yepyeni bir cilt gençleştirme teknolojisi. “Kırışıklıklarımdan ağrısız, acısız ve kısa sürede kurtulmalıyım” diyorsanız, bu uygulama tam size göre…

Özellikleri nelerdir?

Hızlı ve güvenli bir şekilde sadece beş dakikada etkin sonuç alabileceğiniz, sosyal hayatınıza ara vermek zorunda olmadığınız bir cilt gençleştirme uygulaması deneyimini ‘soğuk lifting’ ile yaşayabilirsiniz. Bu yöntemde, kontrollü karbondioksit spreyi hyalüronik asitle birlikte cilt için gerekli birçok vitaminin karışımını kesintisiz, enjeksiyonsuz ve ağrısız bir şekilde birleştiren yeni bir yüz bakım teknolojisi uygulanıyor. Özel günler öncesinde hızlı etki görmek için bir kez yapılabilen uygulama, 6 seans olarak uygulandığında ise maksimum etki sağlıyor.

Nasıl uygulanır?

Soğuk lifting, cilt sarkmalarında, yüzeysel çizgilerin ve derin kırışıklıkların giderilmesinde kalıcı etkiler sağlayan bir uygulamadır. Bu yöntemde, tabancayı andıran bir başlıkla cilde düşük derecede (soğuk) ve yüksek basınçta karbondioksit püskürtülerek kan mikro dolaşımı hızlandırılması hedeflenir. İşlem sırasında kullanılan soğuk basınç dermis üzerinde uyarıcı ve iletken görevi görür. Bu uygulama sırasında hyalüronik içerikli serumlar cilde püskürtülerek genişleyen damarlar vasıtasıyla derine inerek etki eder. Düşük sıcaklıktaki, yüksek basınçtaki karbondioksit ve hyalüronik asit birleşimi, cildin alt katmanlarında kolajen ve elastin oluşumunun hızlanmasını, artmasını sağlar ve dokuları daha fazla nemlendirir. Uygulama sonunda cilt yenilenir, yüz ovali toparlanır, yüzeysel çizgilerin görünümü iyileşir.

Avantajları

– Aydınlık ve parlak bir cilt görünümü sağlar.

– Dokuların uyarılması sayesinde ince çizgileri sıkılaştırır.

– Mikroneedling, mikrodermabrazyon, lazer cerrahisi ve diğer işlemler sonrasında cildi yatıştırır.